Pytanie o internet w Xboxie.

tw1stos

Świeżak
Świeżak
Witam !

Od niedawna mam xboxa w drugim pokoju mam modem z kompem.Czy jak kupię router to:
1. Bd musiał go podłączyć do modemu czy jak, nie znam się na tym ? :)
2. Mogę podłączyć router z xboxem przez kabel ethernet ?
3. Można korzystać z neta w xboxie przy wyłączonym kompie ?
4. Taki router wystarczy TP-Link TL-WR340G Router WiFi :: UPC Vectra Chello (1817841686) - Aukcje internetowe Allegro ?
5. Dostanę jakieś darmowe konto gold czy coś w tym stylu ?
 

mozi111

Świeżak
Świeżak
Witam !

Od niedawna mam xboxa w drugim pokoju mam modem z kompem.Czy jak kupię router to:
1. Bd musiał go podłączyć do modemu czy jak, nie znam się na tym ? :)
2. Mogę podłączyć router z xboxem przez kabel ethernet ?
3. Można korzystać z neta w xboxie przy wyłączonym kompie ?
4. Taki router wystarczy TP-Link TL-WR340G Router WiFi :: UPC Vectra Chello (1817841686) - Aukcje internetowe Allegro ?
5. Dostanę jakieś darmowe konto gold czy coś w tym stylu ?
1.Router musisz podpiąć pod modem a potem kabel ethernetu z xboxa360 podpiac pod routera i xboxa360[mozesz sie tez laczyc przez wifi]
2.Tak
3.Tak jeśli masz router
4.Nie odpowiem na to pytanie bo nie wiem
5. Tak 3 miesiące są gratisowe
 

[email protected]

Użytkownik
Użytkownik
1.Jeśli masz Xboxa Slim to możesz podłączyć przez Wi-Fi:)
2.Wydaje mi się , że tak
3.Tak
4.Ja mam livebox 2.0 i działa bez zażutu
5.Tak gdy zalogujesz się do xbox live to dostaniesz przez pierwszy miesiąc konto Gold(możesz grać przez neta, pobierać dema zaraz po ich wyjściu itp.przywileje).Jak skończy się darmowy miesiąc żeby dalej mieć konto gold musisz kupić zdrapkę albo stworzyć nowe konto i na nim się zalogować do xbox live. Można mieć maksymalnie 3 konta z darmowym Xbox live Gold przez pierwszy miesiąc na każde(konto).

Jak coś się nie zgadza to niech mnie ktoś poprawi bo nie mam owego routera i mogę się mylić;)
 

francusgno

Użytkownik
Użytkownik
jesli chodzi o 4 pytanie najlepiej idz do sklepu i powiedz jakiego masz operatora internetu a ten ci da odpowiedni router :) jak tak zrobilem i chodzi bez problemu na wifi :)
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o router to on zastępuje modem
 

Keryy

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o router to on zastępuje modem
Router zastępuje modem? Coś Ci się chyba pomyliło.
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Ja np mam router zamiast modemu!!!
 

pokerface122

Użytkownik
Użytkownik
A wiecie moze czy mozna podlaczyc internet do xboxa bez uzycia komputera i routera ?
 

[email protected]

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe jak?Chyba , że w hotelu albo komuś innemu podepniesz się pod Wi-fi ale o ile mi wiadomo tak nie można(tzn.komuś):)
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
A wiecie moze czy mozna podlaczyc internet do xboxa bez uzycia komputera i routera ?
Nie możliwe.
 

pokerface122

Użytkownik
Użytkownik
Spx thx
 

mozi111

Świeżak
Świeżak
Mozna jak ma wifi i haslo do sieci albo jakas siec bez hasla :p
 

Do góry Bottom