Pytanie o konsole

Ogibb

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałbym się Was zapytać co sądzicie o tej aukcji? Wszystko fajnie, wszystki kable są, pad bezprzewodowy, konsola z 2010 roku, przerobiona płyta główna Jasper lt 2.0, dysk 20gb i 5 gier czy coś tutaj nie śmierdzi jest to dla mnie dosyć ważne bo 500 zł piechotą nie chodzi a jednak się opłaca?
XBOX 360 HDMI JASPER 20GB LT + 2.0 + HEADSET (2166873002) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Jakie macie zdanie o tej konsoli?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Aukcja jest OK :) ale jak dla mnie cena nie jest aż tak atrakcyjna :) weź pod uwagę że te gry to piraty
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
Nie jest tak dużo. konsola ma dopiero 1,5 roku. Przeróbka jest dysk tez wiec jest git. Tyle żeby ci dal key'a napędu bo jak nie to 70 zl trzeba dołożyć
 

Ogibb

Użytkownik
Użytkownik
Hmm... tak czy tak będę ciągnąć na piratach :D, możecie mi powiedzieć o co chodzi z tym keyem do napędu?
 

redions

Użytkownik
Użytkownik
Zapytaj sie jeszcze ile W ma zasilacz bo to ważne . 2010 rok...a tacka srebrna . A o ile sie nie myle srebrna byla tylko w Premium a Premium w 2010 produkowali jeszcze ? Czy Premium nie był Falcon ? . Możliwe ze sie myle niech mnie ktos poprawi . Ale ogólnie aukcja warta uwagi .
 

NeVeR95

Użytkownik
Użytkownik
zasilacz nie musi być 150w może też być większy ;)
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Poproś o zdjęcie z tyłu tam gdzie pisze data , i wszystko będzie jasne MRF Date to bierz , a jak będzie service date to nie bierz albo mierz ale za ok 400-450zł max
Co do zasilacza to może być większy niech sprawdzi napięcie jeszcze też na tej tabliczce z tyłu powinno być 12.1 , a nie 14,2 jak będzie 12.1 i MRF date to bierz
 

Ogibb

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie napisałem emaila do osoby sprzedającej z dwoma pytaniami czyli ile W ma zasilacz i czy może udostępnić zdjęcie z tyłu żeby było widać kiedy zrobiony itd. a wytłumaczy mi ktos o co chodzi z tymi key'ami? :D
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Klucz napędu jest potrzebny do jego przerabiania.
 

Ogibb

Użytkownik
Użytkownik
Czyli np. z LT 2.0 na LT 3.0 ?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik

redions

Użytkownik
Użytkownik
Tak dokładnie . . Niech ci podeślee te zdj i wtedy bedzie wiadomo co i jak . U mnie np...dałem sie nabrac pisalo za 2010 rok a okazalo sie ze to Falcon . Jakim cudem ? Do dzis nie wiem .
 

Ogibb

Użytkownik
Użytkownik
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

widzku

Użytkownik
Użytkownik
nie Klucz napedu jest ci potrzebny , aby wgrac iXtreme firmware, jesli go wyciagniesz i zgubisz plik z nim , masz po xboxie.
A ogolnie to klucz ten jest potrzebny aby rozszyfrowac plytke , jesli klucz jest ok , odszyfrowanie pojdzie ok i gierka sie wlaczy, jak jest zly to gierka zle zostanie rozkodowana i sie nie wlaczy
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
nie Klucz napedu jest ci potrzebny , aby wgrac iXtreme firmware, jesli go wyciagniesz i zgubisz plik z nim , masz po xboxie.
A ogolnie to klucz ten jest potrzebny aby rozszyfrowac plytke , jesli klucz jest ok , odszyfrowanie pojdzie ok i gierka sie wlaczy, jak jest zly to gierka zle zostanie rozkodowana i sie nie wlaczy
Jak zgubisz to możesz go wyciągnąć jeszcze raz, więc nie wprowadzaj w błąd. Inna sprawa jak go wyczyścisz.
 

redions

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem . Ja nie moge odpalic tego zdj . Wrzuc na jakies hosting imageshack albo cos . 175W . Pewnie wlasnie Falcon . No nic . Wrzuc ta fotke na hosting i zobaczymy bedzie dokladnie wiadomo . Ale jesli to Falcon ... po **** koles pisze ze Jasper ? ... Allegro .
 

Ogibb

Użytkownik
Użytkownik
175 W 14V
Znalazłem także inną aukcję i chciałem Was spytać czy ten Xbox jest przerobiony :)
Xbox 360 JASPER ix lt+2.0/3.0 IDEAŁ+GW+PŁYTY+UPS (2149951242) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Tzn. pisze lt 3.0 ale tak jak mówiłem nie znam się ;)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
175 W 14V
Znalazłem także inną aukcję i chciałem Was spytać czy ten Xbox jest przerobiony :)
Xbox 360 JASPER ix lt+2.0/3.0 IDEAŁ+GW+PŁYTY+UPS (2149951242) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Tzn. pisze lt 3.0 ale tak jak mówiłem nie znam się ;)
Tak, LT 3.0 to najnowsza przeróbka.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wybierasz przy zakupie jaka przeróbke chcesz

Wybór pomiędzy ixtreme 2.0max, a 3.0 pozostawiam kupującemu.
 

Do góry Bottom