Pytanie o nfs hot pursuit

pepe201

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem mialem przerobke ix 1.51 i wgralem tego dascha z kinectem eszystkie gry chodziły na wave 3 jak patchowałem. Dziś został wgrany do xboxa nowy flasch LT+. I tez wszystkie gry chodzą oprocz dwoch nfs hot pursuit i assasin brotherhood, reszta plyt ktore kiedys patchowalem na wave 3 wszystko chodzi i jest ok. Teraz do sedna. Przed nagraniem nfs na plyte spatchowałem z wave 9 na wave, nagralem plyte jak zawsze, wsadzilem plyte do xbox i ukazal sie czarny ekran na jakies 5 minut po czym ukazal sie komunikat nie mozna odczytac plyty i **** nic. Co zrobic i co robir zle pozdrawiam i czekam na szczere odpowiedzi bo chcialbym pograc w te gierki na ktore tak dlugo czekalem.
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze po co patchowałeś grę na niższy wave skoro masz lt+?
Spróbuj nie zmieniać wave i może pójdzie, jak nie to znaczy że ktoś Cie zrobił w konia jak Ci "robił" LT+
 

djmancio

Użytkownik
Użytkownik
Może wystarczyło przed nagraniem przepuścić obrazy przez ABGX1.0.4 i jeśli nie są kombinowane obrazy, to z automatu pociągnąłby patche do AP2.5 i po sprawie.
 

pepe201

Użytkownik
Użytkownik
wszystko mi dziala jest ok temat w smietnik
 

czerepsky17

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam podobny problem. Przed kilkoma dniami przerobilem xboxa i gosciu mi wgral aktualizacje z Asasina. Wypalilem sobie Call of Duty MW2 orazx dodatek do GTA i one dzialaja natomiast jak wrzucam NFSa to pokazuje mi sie czarny ekran i nic. Co moge zrobic? Jestem calkowicie zielony w sprawach xboxa i nie mam pojecia co sie stallo
 

Krwawy Mechanik

Użytkownik
Użytkownik
jaki masz flash >>??
 

czerepsky17

Użytkownik
Użytkownik
a jak i gdzie sie to sprawdza?
 

Exe222

Użytkownik
Użytkownik
to może inaczej...
kiedy przerabiałes??
 

Exe222

Użytkownik
Użytkownik
to może inaczej...
kiedy przerabiałes??
 

czerepsky17

Użytkownik
Użytkownik
Przeabialem w ta sobote
 

Exe222

Użytkownik
Użytkownik
na 99% LT+ masz...
tzn.Assasina i nfsa spatch.uj przed nagraniem
 

czerepsky17

Użytkownik
Użytkownik
a powiedziabys mi jak to sie robi bo ja jeszcze nie jestem obeznany no i jak ;d
 

Exe222

Użytkownik
Użytkownik
Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: abgx360_v1.0.5_setup.exe

ściągnij to jest najnowszy abgx sam ci patcha wgra...

chyba że chcesz ręcznie...

P.S http://xboxforum.pl/iso-f10/lt-ap2-5-patches-73642.html tu masz opisane wszystko :D
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Zrób tak wszystko jak jest opisane w poradniku i chodzi, mi to wystarczyło bym teraz śmigał na najnowsze gierki:)
http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html
Warto czasem posiedzieć trochę, zmarnować parę płyt, by za którymś razem się udało i grać w tak dobrą grę od EA jak need for speed hot pursuit :)
 

czerepsky17

Użytkownik
Użytkownik
a moglbys mi jeszcze powiedziec co i jak mam zobic w tym programie ?
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
a moglbys mi jeszcze powiedziec co i jak mam zobic w tym programie ?
Napisz w którym to powiem dokładniej :)
 

czerepsky17

Użytkownik
Użytkownik
No uzytkownik Exe222 dal mi w linku program abgx360 GUI i co mam w nim robic? i czy tylko to wystarczy czy jeszcze cos przed tym musze zrobic?
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Przecież dałem tobie poradnik, poczytaj dokładniej, powoli i na pewno zajarzysz.
ABGX jest potrzebny do sprawdzenia gry, czy faktycznie pójdzie.
http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html
 

czerepsky17

Użytkownik
Użytkownik
Pooomoooglooo ;] jestes wielki ;]
 

Do góry Bottom