Pytanie o nowe wersje xboxów

piotrek7839

Świeżak
Świeżak
Po pierwsze chciałbym się przywitać ;) Od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna xboxa i czytam sobie forum więc taki zielony nie jestem, aczkolwiek nie znalazłem odpowiedzi na jedno pytanie, czy jeśli kupiłbym xboxa360 arcade już z nowym napęden Lite-on i nie rejestrowałbym konsoli jeśli to możliwe to czy piraty by chodziły? Jest to pewne, że będę się posługiwał w wiekszości piratami wiec to dla mnie bardzo ważne. Co do gry online to nawet na orginalach sprawdziłbym pewnie jak to wygląda i dalej bawił się w single. Czyli czy jest opcja odpalenia kopii na nieprzerobionym Lite-onie? Gdzieś czytalem że już mają jakiegoś chipa albo są bardzo bliscy więc to jest kwestia czasu zanim go złamią..

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Pytanie o nowe wersje xboxów

Na razie nie ma żadnych sposobów na kopie zapasowe w lite-onie. Rejestracja (o jakąkolwiek ci chodzi) nie ma wiele wspólnego, bo to firmware napędu odpowiada za rozruch kopii zapasowych.

Brzuzka

Banned
Użytkownik

Nie masz kasy na gry , nie kupuj xboxa

wasik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Brzuzka napisał:
Ciekawe czy Ty masz wszystko na kompie legalne :)

Wracajac do tematu, zdaje sie ze mozna jeszcze nabyc "odpowiedniego" xboxa. Widzialem w Media Markt (Lodz-Galeria) wersje PREMIUM z numerem LOT 0751. Takie z pewnoscia mozna podrasowac, problem tylko, ze sa bez HDMI. Ogolnie wszelkie chipy i tym podobne sprawy, integrujace technicznie w budowe konsoli, raczej odpadaja, bo xbox jest za bardzo awaryjny na takie numery.

Pozdrawiam

calis

Użytkownik
Użytkownik

Brzuzka napisał:
Nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz...

R

rowerser

Guest

jest jeden sklep w ldz gdzie gosc ma jesce ostatnie 3xbox 360 hdmi premium z przerabialnym napedem :D...sam dzisiaj dawalem zaliczke :D. 1290zł. kostet.

wasik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

No ja kupilem (tez w Lodzi) xboxa premium z HDMI, LOT number 0811. Od wersji 0813 juz raczej same nowe Benq sa. Za niecaly 1000zl tylko, ze to u dystrybutora komputerowego, a nie w sklepie :p

EDIT: zapomnialem dodac, ze kupilem z tydzien temu

Do góry Bottom