Pytanie o oflagowanie?

Xbox360.

Banned
Witam, mam do Was pytanie, myślicie że coś takiego może wypalić: dzwonię do MS i mówię - dzień dobry tratatata, mam zamiar kupić używaną konsolę xbox tylko obawiam się że mogła być wcześniej przerobiona, chociaż sprzedawca zapewnia że nie, ale wolę się upewnić, i mam pytanie czy konsola jest oflagowana... ? Do widzenia.
Myślicie że to dobry pomysł?
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Tak, spokojnie przejdzie
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
zadzwon i powiedz ze kupiles konsole i chcialbys sprawdzic jej stan gwarancji. I powiedza ci wtedy od kiedy do kiedy ma gwarancje i czy ma bana :p ale to i tak nie da ci 100% pewnosci ze bana nie masz.
 

zooooounk31

Banned
a moga mu ja od razu oflagowac jesli jeszcze nie jest zbanowana ale juz doszli do tego, ze jest przerobiona?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie rozumiem twojego posta - oflagowanie to wlasnie jest wtedy kiedy juz wiedza ze masz bana ale nie nalozyli go na konsole bo zdazyles sie odlaczyc.
 

Xbox360.

Banned
Bo ja mam wgranego 1.6 NS, i mi to odpowiada bo wszystkie gry mi odpala. A czy jeżeli przesiądę się na LT to coś się zmieni? Czy wszystkie gry które mam będą działać, i czy będę musiał wkładać jakaś specjalną płytkę przed każdą grą?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
na LT rowniez dziala wszystko.
 

Xbox360.

Banned
Dzięki Dexter, bardzo pomagasz tu nam :) dzięki wielkie !!!
 

magiks33pl

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz oflagowaną konsole to możesz się zamienić z kumplem który gra offline.Zauważyłem że przerobione konsole nie podłączane do xbl mają normalnie gwarę gdy padną na 3rood bo MS nie ma jak ich sprawdzić
 

p3nny

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm to i ja zapytam. Przerobiony x na LT. Jest potrzeba wykonania unflasha tylko pytanie czy nie jest oflagowany. Od 2 miesięcy nie podłączana do xbl. Czy to co mówicie o tym telefonie do MS faktycznie przechodzi?
 

Do góry Bottom