pytanie o pad i Hz

wisien

Banned
Użytkownik
czy mozna jeszcze wyludzic pad od microsoftu "na popsuty" ? jesli tak to czy jest on nowy ?

dlaczego na telewizorze f HD 100 Hz xbox wyswietla gry w 60 Hz ( podlaczone standardowym komponentem z zestawu ) potrzeba kabel hdmi ?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ludzie wyłudzają, a później jak komuś naprawdę zepsuje się pad, to nie wysyłają...
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
bo na konsoli nie mozesz zmienic na 60 hz jes tylko 50 albo 60
 

tomkow

Świeżak
Świeżak
Ja dokupilem kabel HDMI i w opcjach juz nie ma do wyboru 50/60Hz, wiec chyba leci na 100HZ
 

Kubus_76

Użytkownik
Użytkownik
Ja dokupilem kabel HDMI i w opcjach juz nie ma do wyboru 50/60Hz, wiec chyba leci na 100HZ
100Hz to szybkość odświerzania obrazu przez Twój TV i będzie tyle...
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
100hz to nie jest odświeżanie - to dodatkowe klatki do 50 w pal a piszą tak żeby wyłudzić kasę od naiwnych - są już nawet 600hz
jak się upowszechnią TV 3D to się będą musiały pojawić modele ze 150hz odświeżania na potrzeby trójwymiaru

co do pada żebyś nie był zdziwiony jak Ci każą zepsuty wysłać - a wtedy wpiszą w system i jak nie wyślesz i będą kłopoty z gwarancją - a rrod nie śpi - zawsze jest czujny :/
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
nie 150 a 120 (60 hz na każde oko)... a Twój TV dobrze działa jak i konsola, 100 hz u niego polega na tym że odbiera obraz 50 hz (PAL) i dwoi klatki tak by oszukać nasze oczy i nadać ostrzejszego obrazu :> a źródła hdmi wysyłają standardowo sygnał cyfrowy 60 hz...
 

Kubus_76

Użytkownik
Użytkownik
100hz to nie jest odświeżanie - to dodatkowe klatki do 50 w pal a piszą tak żeby wyłudzić kasę od naiwnych - są już nawet 600hz
jak się upowszechnią TV 3D to się będą musiały pojawić modele ze 150hz odświeżania na potrzeby trójwymiaru

co do pada żebyś nie był zdziwiony jak Ci każą zepsuty wysłać - a wtedy wpiszą w system i jak nie wyślesz i będą kłopoty z gwarancją - a rrod nie śpi - zawsze jest czujny :/
Jeśli mamy w 100Hz dodatkowe klatki jest ich 2x wiecej niż w 50Hz to mamy 2x szybciej wyświetlany obraz a co za tym idzie 2x szybciej odświerzany tak się na to mówi No chyba że ludzie którzy tak to określają się mylą...Hmm...
 

manial

Banned
Użytkownik
ja tam sie w to nie mieszam :D mam 60hz i mi to starcza :D mam plasme 42" FHD a siedze na zwyklym komponencie ;) bardziej interesuje mnie to aby dobrze grac a nie aby szybciej oslepnąć.
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
ilość klatek, częstotliwość odświeżania nie ma nic do uszkadzania wzroku ;)
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Wręcz na odwrót, czym więcej Hz tym lepiej dla oka
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
z padem jest to nadal aktualne.ja czekalem 11 dni...rejestrujesz się na stronie xbox.com i dzwonisz do nich.
 

Do góry Bottom