Pytanie o pad

ziroo

Użytkownik
Użytkownik
Witam, xboxa jeszcze nie mam ale juz jest w drodze i mam takie pytanko. Co zrobic zeby pad dzialal wlaczam konsole i odrazu dziala czy musze cos pogrzebac?
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Nie, rozkręcasz i lutujesz, następnie montujesz dwumetrową antenę Wi-Fi na xboksie...
 

chudyosw

Banned
Użytkownik
Jak masz x;sa to 2 wejściu do KARTY pamięci jest taki mały gudzik włącz pada krzyżakiem , i przytrzymaj ten mały guźik jak to nie pomoże ta na padzie też masz ten guźik to również go przytrzymaj
 

gelu878787

Banned
Użytkownik
jak bedziesz mial xboxa to w srodku bedzie instrukcja i tam bedzie wszystko jasno napisane co trzeba zrobic :]

nie bedziesz mial problemu a gdyby problem wystapil to wtedy pisz takie posty
 

NesTeRlifee

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze nie ma a już szuka problemów .
 

ziroo

Użytkownik
Użytkownik
Respev, niepotrzebny post ...
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
do miski wlac wode,ocet i sok z cytryny,dodac sol,wymieszac,pociac se dlon,wsadzic pocieta dlon w ta miske,wtedy dopiero pad sie wlaczy.


a zeby polaczyc go z konsola musisz pokrecic srodkowego analoga(dowcip dla fanow netoperka .)
 

chudyosw

Banned
Użytkownik
ziroo , troche kultury PODZIĘKUJ mi ładnie jako jedyny jaj z ciebie nie robie :p
 

zdechlak

Użytkownik
Użytkownik
Na konsoli jest takie pokrętło i musisz dostroić częstotliwość pada z konsolą - mi to zajęło pół godziny i pad śmiga aż miło
w nowszych wersjach konsol, ponoć jest guzik który sam dostraja częstotliwość konsoli do pada!?

Pada się włącza poprzez guzik na nim - i wsio, stroimy ustrojstwo ; )
 

Do góry Bottom