Pytanie o wach-kliczko

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Witam czy nie orientujecie się czy może walka nie jest pokazywana na jakimś niemieckim kanale otwartym w stylu RTL?
Pamiętam, że Adamka dało rade obejrzeć z Kliczką bodajże na RTL-u właśnie.
 

mustangx

Banned
Odp: Pytanie o wach-kliczko

jest na RTL

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy te mośki z cyfrowego polsatu wyłączą dostęp do RTL na czas walki, aby ludzie czasem nie oglądali tam tylko w PPV
 
R

rowerser

Guest
a jakiś live online ?
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
online będzie pełno streamów.
 
R

rowerser

Guest
To podajcie linki tutaj :) ale tylko linki do walki :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Pytanie o wach-kliczko

Sprawdzić najpierw rtl, moze sciema z kodowaniem stacji na pl

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Pytanie do kogoś kto ma cyfrowy polsat. Na którym kanale macie RTL ? Ja szuka i coś nie mogę znaleźć, a pamiętam, że kiedyś miałem, bo Adamka oglądałem na nim. Znajduje tylko RTL 2 oraz RTL Schweiz jakiś ;o
 

woj1977

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pytanie o wach-kliczko

@ Tomekzc
Prawdopodobnie masz antenę z konwerterem ustawionym tylko na HotBirda na pozycji 13 stopni E i tam są dostępne niemieckie programy w wersjach regionalnych dla zagranicy. Oryginalne niemieckie kanały dla Niemiec są dostępne z satelity Astra na pozycji 19.2 E. Aby odbierać przekazy z obu satelit musisz mieć tzw. zeza (dwa konwetery) albo jeden dwugłowicowy. Oczywiście platformy cyfrowe o tym nie informują, bo nie jest w ich interesie mówić klientom, że za darmo mogą oglądać to co u nich jest płatne. Idź do normalnego sklepu - nie punktu dystrybucyjnego platform cyfrowych - z częściami sat i tam Ci wszystko powiedzą co i jak. Jak w antenie wymienisz konwerter na monoblock (pojedynczy z dwiema głowicami na HB i Astrę) to nawet na dekoderze Polsatu odbierzesz RTL z Astry i bedziesz mieć legalnie za darmo walki za które tu musiałbyś płacić.
 

mustangx

Banned
ale RTL Schweiz to tosamo i tam tez będzię :D
 

woj1977

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pytanie o wach-kliczko

ale RTL Schweiz to tosamo i tam tez będzię :D
Niby tak, ale Polsat może wyciąć taki numer, że zablokuje na czas walki RTL Schweiz z HotBirda i po ptokach. Telewizje kablowe ostatnio tak zrobiły na walce Adamka.
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Mustangx ma chyba rację. Tak mi się wydaje, bo adamek też był w PPV, a ja wtedy miałem ten sam sprzęt, który mam teraz i oglądałem elegancko ;-) Ale woj1977 dzieki za info!

EDIT: Tak dokładnie woj1977 ma racje w tym względzie. Kojarze własnie taki motyw.. Oby nie blokowali rtl-u. Niestety wiele wskazuje na to, że zablokują..
 

kamilradom1910R

Użytkownik
Użytkownik
Nie blokują. Walka od 22:10 na RTL. W internecie też się znajdzie pełno transmisji. ja zazwyczaj oglądam na drhtv
 

Do góry Bottom