Pytanie od zielonego.

kaspertk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niedawno kupiłem konsole. Odstawiłem ją do przerobienia. I po przeróbce zapodział mi się gdzieś dysk więc spróbowałem odpalić bez dysku i chodzi normalnie wczytuje gry, ale nie połączy mi się pad. Próbowałem synchronizować tak jak jest napisane w innych postach ale nie da rady. I po przeróbce nie świecą mi się kontrolki w okół przycisku power., nie wiem dlaczego. Prosze o pomoc!!
 

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie od zielonego.

naładuj baterie haha . a tak na serio to przeciez od przeróbki by Ci sie pad nie popsuł chyba ze w serwisie cos Ci zje^ali
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie od zielonego.

kaspertk napisał:
I po przeróbce nie świecą mi się kontrolki w okół przycisku power., nie wiem dlaczego. Prosze o pomoc!!
To nie jest normalne zachowanie, po włączeniu konsoli zawsze jakieś diody powinny się świecić, jeśli nie zielone to chociaż czerwone (czego nie życzę) IMO coś zwalili podczas przerabiania.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie od zielonego.

kepaic napisał:
To nie jest normalne zachowanie, po włączeniu konsoli zawsze jakieś diody powinny się świecić
Nie prawda, po wlaczeniu zadna dioda sie nie swieci, zapala sie dopiero po podlaczeniu pada (jesli podpiety jest jeden pad pali sie jedna zielona dioda, drugi->dwie, trzeci->trzy, czwarty-> pala sie wszystkie cztery, jesli zaden podlaczony nie jest nie pali sie ZADNA, wylacz pada i sobie zobacz, ze zadna dioda sie nie pali). A skoro on pada nie moze zsynchronizowac to nic dziwnego, ze zadna dioda sie nie swieci. Takze z konsola raczej wszystko jest ok.
 

kaspertk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pytanie od zielonego.

Mam taką prośbę niech ktoś wyciągnie dysk i uruchomi konsole czy jego pad połączy się z konsolą. bo u mnie na padzie widać że szuka(rozumiem przez to migające w na przemian diody) a konsola ani drgnie. Niech ktoś mi pomoże !! Proszę:)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie od zielonego.

Na konsoli tez musisz wcisnac ten guzik synchronizacji... znajduje sie on obok slotow na Memorki, taki maly, bialy. ;)
 

kaspertk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pytanie od zielonego.

Mam wciśnięty. i nie świecą się te diody. tak jakby nie szukał pada.
 

potrus7

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie od zielonego.

cux , nie masz racji, po włączeniu xboxa, zaraz po tym, diody zapalają się kolejno a potem stopniowo gasną tworząc taką animację, dopiero potem nic się nie świeci, u mnie aby "zkonektować" pada z konsolą wystarczy przytrzymać wciśnięty przycisk z logiem xbox.
 

kaspertk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pytanie od zielonego.

To czym może być spowodowane że konsola nie wyszukuje mi pada. może być przez brak dysku ? Może ktoś spróbuije odłączyć dysk i włączyć konsole...
Bo ja już nie mam sił.
 

djkamilos

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie od zielonego.

kaspertk napisał:
To czym może być spowodowane że konsola nie wyszukuje mi pada. może być przez brak dysku ? Może ktoś spróbuije odłączyć dysk i włączyć konsole...
Bo ja już nie mam sił.
Napewno nie jest to zwiazane z brakiem dysku.
 

potrus7

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie od zielonego.

Posłuchaj, też zauważyłem takie coś, kiedy chciałem podłączyć pada kolegi do mojej konsoli. Gdy na jego padzie wcisnąłem przycisk z logiem xbox swiatelka swiecly sie kolejno, a wiec tak jak mówisz - szukał konsoli. Następnie na padzie, z góry, nacisnąłem mały prawie niewidoczny przycisk, po chwili pad już "widział" konsolę i odwrotnie. Zaznaczam - nie naciskałem nic na konsoli.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie od zielonego.

potrus7 napisał:
cux , nie masz racji, po włączeniu xboxa, zaraz po tym, diody zapalają się kolejno a potem stopniowo gasną tworząc taką animację, dopiero potem nic się nie świeci
No to przeciez jasne, ze na poczatku diody robia swojego rodzaju "animacja", przeciez wiadomo, ze...
potrus7 napisał:
dopiero potem nic się nie świeci
no i wlasnie oto mi chodzilo. Przeciez jak nie masz podlaczonego pada to zadna kontrolka sie nie swieci, a to nie jest dziwne,tylko normalne, bo tak jest zawsze.

@kaspertk, skoro przed flashem wszystko bylo ok to idz do tego kolesia, ktory Ci to robil i niech to naprawi, skoro wszystko dziala, a niechce na konsoli w ogole zareagowac przycisk synchronizacji to znaczy, ze cos tam musialo "poscic".
 

kaspertk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pytanie od zielonego.

No właśnie u mnie po włączeniu konsoli nie ma żadnej animacji. Po wciśnięciu przycisku synchronizacji na konsoli też żadna dioda się nie za świeca(chodzi mi na przemian migające się diody). Więc chyba oddam konsole z powrotem bo przed przeróbką było wszystko ok. A może wiecie czym może to być spowodowane ?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie od zielonego.

No ale czym ty sie przejmujesz, zanies ja tam, gdzie poprzednio i powiedz,zeby ci to naprawil, bo on to spieprzyl robiac flasha.
 

XXX360

Świeżak
Świeżak
Mam ten sam problem :(
Nie palą się żadne diody :(
Pad bezprzewodowy nie działa tzn nie można go połączyć z konsolą w żaden sposób.
Może ktoś wie o co chodzi ??
 

Do góry Bottom