Pytanie odnośnie działania gier na LT 3.0

szwagier47

Świeżak
Świeżak
Witam, jakieś 2 miesiące temu przerobiłem konsolę XBOX360 i został mi wgrany LT 3.0, i mam parę pytań odnośnie:
1. Czy mogę włożyć oryginalne gry bez strachu że coś się spieprzy?
2. Zależy mi bardzo żeby zagrać w Assassins Creed we wszystkie części, pobrałem na razie pierwszą część z tego linku Assassin's Creed 1 PL DUBBING - XBOX360 Własny Upload - remigium - Chomikuj.pl i mam pytanie, bo na to wychodzi z tego co czytałem że na LT 2.0 pójdzie a jak się nagra na 3.0 to już nie, więc nie ma szans że w to zagram czy jest jakiś sposób żeby to nagrać? np nagrać w 2.0 a pójdzie na 3.0 czy jak? Jeśli wiecie jak to zrobić i czy to możliwe to napiszcie w najprostszy sposób jak.
Pomocy!!!
 

djinsekt

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy zajrzeć do poradnika nagrywania. Poza tym z chomika tarpać? Toż to głupota w biały dzień. :)
 

szwagier47

Świeżak
Świeżak
http://xboxforum.pl/kosz-53/ixtreme-lite-touch-3-0-jak-odpalic-nagrac-starsze-gry-128610/

Czyli mam normalnie nagrać i będzie śmigać bez problemu? Jestem w tym zielony także dlatego pytam o takie prostoty :p
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl

szwagier47

Świeżak
Świeżak
"Gry XGD3 nagrane pod lt 2.0 nie działają pod lt 3.0.
Gry XGD3 nagrane pod lt 3.0 nie działają pod lt 2.0."

Eee to sobie nie pogram w AC 1 ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Przecież AC nie jest w systemie XGD3 :)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
"Gry XGD3 nagrane pod lt 2.0 nie działają pod lt 3.0.
Gry XGD3 nagrane pod lt 3.0 nie działają pod lt 2.0."

Eee to sobie nie pogram w AC 1 ?
One będą działać po prostu trzeba je nagrać jeszcze raz z inną topologią.
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Mieszacie chlopakowi w glowie mowiac swoim jezykiem topologie itp. Poprostu nagraj normalnie starsze gry i beda dzialac. Oryginalne gry bez problemu mozesz wkladac. Gry ktore sa w tym zabezpieczeniu noiwym xgd3 musisz przepruszczac przez abgx ( taki program ktory dogrywa pare plikow do obrazu gry ).
 

szwagier47

Świeżak
Świeżak
Dzięki wreszcie za prostą odpowiedź. :) ale normalnie to po prostu nagrać ten obraz płyty z kompa czy na wersję 3.0?
 

Do góry Bottom