Pytanie odnośnie halo reach

Trey

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Ostatnio postanowiłem zagrać sobie w halo reach. Naturalnie gre najpierw zainstalowałem na dysk po czym odpaliłem i niestety przeraziłem się płynnością, masakra jakaś żeby taki flagowy produkt ms tak się prezentował, najczęsciej przycina się przy checkpointach, a gdy jest wiecej przeciwników na ekranie to gra zaczyna zwalniać. Czy to jest normalne w tej grze? A i ździwiło mnie również to że od momentu premiery nie wyszła żadna aktualizacja do gry która zazwyczaj wyskakuje jak jesteśmy podłączeni do xbox live.

Czekam na odpowiedzi

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Niestety, to nie jest normalne. Proponuje odinstalować i zainstalować ponownie, może problem zniknie.

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Pirat czy Oryginał??? To nie wina Reach,tylko płyty lub twoja.

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Ja miałem kopię gry i mi wszystko śmigało bez zacinki. Jeżeli masz kopię to możliwie że pobrałeś jakąś wadliwą wersje bo takie krążyły po internecie, lub wina płyty na której nagrałeś. A jeżeli oryginał to nie wiem.

dawidek295

Xbox One
Xbox One
to nie wina halo bo dziła bardzo płynnie tylko twoja lub konsoli , gry

Trey

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam wersje halo reach Proper. RF.READ.NFO xbox360 ungodly. Gra została nagrana na płytce marki verbatim. Może rzeczywiście wersja jest jakaś lipna. I na dodatek troche czasu minęło już od premiery i zazwyczaj do gier wychodzą patche online a tu nic nie wyskoczyło przy uruchomieniu. Co o tym wszystkim myślicie?

Dodam że w abgx360 wszystko jest na zielono także obraz gry nie jest chyba walnięty.

Do góry Bottom