Pytanie odnośnie nowego X-a

Vulture

Świeżak
Świeżak
Witam, ostatnio zastanawiam się nad kupnem nowej konsoli.

Niegdyś przerobiłem swojego Xboxa i żałuję. Mam bana od dobrych trzech lat. Teraz nie chcę być już złodziejem. Sam jestem zdania, że jeśli chcę pograć w jakiś produkt, to płacę za niego tyle, ile zażyczył sobie twórca, a jak mnie na niego nie stać - po prostu zostawiam go w sferze marzeń. Dlatego właśnie mam zamiar kupić nową konsolę Arcade i stąd moje pytanie: czy jeśli posiadam dysk ze starego Xboxa, na którym mam bana, i podłącze go do nowo kupionej konsoli - dostanę automatycznie bana? Czy jak usunę z tego dysku wszystko przed włożeniem do nowego Xboxa, będzie w porządku? Stworzę nowe konto i będę mógł cieszyć się grą zarówno w singlu, jak i multi?

Inna sprawa, czy stare Arcade są jeszcze dostępne do zakupu? I za ile bym był wstanie wyciągnąć taką konsolkę?

Pozdrawiam.
 

jmik76

Użytkownik
Użytkownik
podejzewam, ze chcesz nabyc starego fata arcade - obecnie juz dawno nie produkowanego.
wszystkie xboxy jakie teraz wychodza to jedynie slimy.
za fatem, mozesz rozejzec sie na aukcjach internetowych, e-bay.
sklepy beda posiadaly jedynie slimy - chyba ze cudem trafisz na fata. cena jednak nie bedzie znaczaco nizsza.
na aukcjach mozesz wyrwac czasem okazje.
co do podlaczania dysku ze zbanowanej konsoli to sie nie wypowiadam.
a jesli chodzi o kewstie przerobki, to ja przerobilem i zaluje, ale zaluje dlatego , ze nie obeznalem sie z tematem wystarczajaco szeroko - teraz z pewnoscia robilbym jtag/rgh dual nand.
 

Do góry Bottom