Pytanie VGA czy Component

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik
Witam, moje pytanie jest odnosnie jakosci obrazu czy na kablu vga jest lepiej czy na orginalnym Component?
Moj LCD (monitor) Gateway FPD2275w posiada wejscia DVI,VGA, Component i composite, macie jakies porownanie ?
 

plutap

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie VGA czy Component

to zależy w jakiej rozdzielczości będzie pracował monitor podłączony do Xboxa360, jeśli będzie to taka sama rozdzielczość na kablu VGA co na kablu Component to różnicy nie będzie, przynajmniej takie jest moje zdanie, miałem podobno sytuację i podłączyłem Xa kablem VGA(wtedy chodziło o tv bo miał wejście VGA i Component)
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie VGA czy Component

No jak dla mnie to VGA da ci lepszy obraz
 

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie VGA czy Component

Ogolnie dzis sprawdzilem obydwa kable moje wrazenia sa takie:
Na VGA obraz jest czysty bez zadnych kropek ,jest ostry ,bardzo soczyste kolory natomiast na COMPONENT obraz jest taki bardzo ciemny ,widac taka chropowatosc podczas grania ,jest mniej ostry,Czy moje spostrzeżenia sa dobre czy ktos ma inne porownanie?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie VGA czy Component

Chyba sa dobre. Na gametrailers jest porownanie Burnout Paraside X360 na kablach VGA, Component i HDMI. Z tego co pamietam to na VGA byly wlasnie ladniejsze kolorki.. nie pamietam czym tam sie to jeszcze roznilo,ale mozesz oblookac.
 

krystusw

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie VGA czy Component

A mam takie pytanie do kopecioch : na tym gateway jak prezentuje się obraz, czy masz jakieś problemy zastrzeżenia odnośnie tego monitora bo w przyszłości chciałem taki kupić?
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie VGA czy Component

Różnica będzie bardzo mała jeśli dobry kabel będzie
 

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie VGA czy Component

krystusw napisał:
A mam takie pytanie do kopecioch : na tym gateway jak prezentuje się obraz, czy masz jakieś problemy zastrzeżenia odnośnie tego monitora bo w przyszłości chciałem taki kupić?
kupiłem nowy jestem zadowolony strasznie,kolory soczyste i ogólnie ja osobiście monitor polecam mm nadzieje ze posłuży długo,Jak bys chcial sie czegosc wiecej dowiedziec zdjecia czy cos prosze pisz 2959152 jestem by pomoc

edit
monias napisał:
Różnica będzie bardzo mała jeśli dobry kabel będzie
Kabel component mam orginalny

Nie pisz postów pod sobą! //spike200
 

krystusw

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie VGA czy Component

kopecioch napisał:
krystusw napisał:
A mam takie pytanie do kopecioch : na tym gateway jak prezentuje się obraz, czy masz jakieś problemy zastrzeżenia odnośnie tego monitora bo w przyszłości chciałem taki kupić?
kupiłem nowy jestem zadowolony strasznie,kolory soczyste i ogólnie ja osobiście monitor polecam mm nadzieje ze posłuży długo,Jak bys chcial sie czegosc wiecej dowiedziec zdjecia czy cos prosze pisz 2959152 jestem by pomoc
dzięki, widzę że jesteś zadowolony ze sprzętu to mi wystarczy, monitor potrzebny do gier z x`a i do kompa ważne żeby był lepszy od ówczesnego
 

Do góry Bottom