Pytanie w sprawie konta z allegro

MrAnt

Świeżak
Świeżak
Sprawa wyglada następująco: zakupiłem współdzielone konto z rdr2 do granie offline. Po tym jak zakupiłem owe konto zacząłem czytać różne inne tematy o banach na konsole. Zaraz potem przerwałem instalowanie gry i usunąłem konto z grą. Czy moja konsola może zostać zbanowane z Xbox live??

Alocore

Świeżak
Świeżak
Jezeli konto bylo skradzione i m$ byl o tym poinformowany, to slad na twojej konsoli zostaje i moga zbanowac plyte glowna, sadze ze konto nie bylo kradzione, i janusz zaplacil z allegro 290 zl i sprzedaje 1 konto na 100 osob za 5/6 ziko i na tym zarobi :)

MrAnt

Świeżak
Świeżak
Sprawdziłem właśnie ze grę aktywował z kodu w dniu premiery(26 października 2018). Nie sądzisz ze po takim czasie dostałby już bana gdyby coś było na rzeczy?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sprawdziłem właśnie ze grę aktywował z kodu w dniu premiery(26 października 2018). Nie sądzisz ze po takim czasie dostałby już bana gdyby coś było na rzeczy?
I tak sobie za długo nie pograsz na takich kontach, bo jak dostęp do tego masz Ty i z 10 innych osób to będziecie siebie ciągle wywalać nawzajem i nie ma znaczenia, że odpalasz to na offline, bo konsola i tak się będzie upominać o logowanie konta do sieci. I tak Twój numer S/N konsoli jest już zapisany w logach tego konta gdzie było logowanie. MS może banować kiedy chce, ale prędzej zbanują konto niż konsolę.

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Jezeli konto bylo skradzione i m$ byl o tym poinformowany, to slad na twojej konsoli zostaje i moga zbanowac plyte glowna, sadze ze konto nie bylo kradzione, i janusz zaplacil z allegro 290 zl i sprzedaje 1 konto na 100 osob za 5/6 ziko i na tym zarobi :)
To sony banuje konsole :)

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
zbanowac plyte glowna
Heh... po raz zbanuja konto a nie konsole... i to tylko dlatego że nie konto kradzione tylko gra kupiona kradziona karta płatniczą...
Jak z kodu to raczej nic się nie stanie, chyba że ten kod to gift był kupiony na lewo...

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I tak sobie za długo nie pograsz na takich kontach, bo jak dostęp do tego masz Ty i z 10 innych osób to będziecie siebie ciągle wywalać nawzajem i nie ma znaczenia, że odpalasz to na offline, bo konsola i tak się będzie upominać o logowanie konta do sieci. I tak Twój numer S/N konsoli jest już zapisany w logach tego konta gdzie było logowanie. MS może banować kiedy chce, ale prędzej zbanują konto niż konsolę.
Przy Red Dead nikogo nie wywali, bo nie prosi o ponowne logowanie

O bana i tak bym się bał, bo może i konto nie było kradzione, ale ile logowań z różnych konsol i IP się odbywa? Nie można w 100% wykluczyć bana na konsolę

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z banami na konsole to jak potwór z Loch Ness, wszyscy słyszeli nikt nie widział.

szuler84

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja skusilem się na takie konto z RDR2. Pogralem chwilę i konsoli nie zablokowali. Jednak wolę kupić oryginał :) Zakupiłem jakieś dwa miechy temu więc chyba nie banuja.

Alocore

Świeżak
Świeżak
Watpie zeby bylo kradzione, sam mam gre rdr2 z alle. Dzielone na spolke, w og
Heh... po raz zbanuja konto a nie konsole...
Zabawne bo swego czasu mialem xone wersja fat zbanowana plyte glowna a nie konto, tak samo bylo z x360 gdzie banowano za przerobki i kradzieze kont plyte glowna a nie konto, konto banowane bylo wowczas za "nie sportowe zachowanie"

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Raz robiłem research na ten temat i na anglojęzycznych forach znalazłem kilka przypadków zbanowanej konsoli, i wcale mnie to nie dziwi :p

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
kradzieze kont plyte glowna a nie konto,
Teraz wygląda to tak, na konsole, nikt tu taki się nie pojawił co miał bana na konsole za lewe konta...

lukaszstr

Świeżak
Świeżak
Siemanko :) Szukam własnie podobnego tematu z kontami z allegro. Jak to jest goście piszą ze wszytki gry offline mam tez RDR2 i kurcze logowałem się na konto tylko po to by pobrać a gram na swoim profilu online bez problemow nie muszę mieć nawet tego kupionego konta zalogowanego i wszytko śmiga z W3 mam to samo od tego samego sprzedawcy a zakupiłem skyrima od innego i lipa muszę odpalać z jego online dawać offline i logać na swój profil i tak za każdym włączeniem konsoli o co tu lotto ze tamte działają a ten skyrim trzeba kombinować ??

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kwestia przypadku i ile osób ma to konto współdzielone, 2 czy 200.Miałem tak SW Battlefront 2 od premiry za 30 zł konto co normalnie online grałem bardzo długo,czasem kogoś innego wylogowywało aż przestało kiedyś działać.Nie płakałem bo znudziło mi się ,niedługo potem promocja na ta grę za 25 zł była i kupiłem.

pati3400

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja te konta traktuje jako swoiste dema gier, kupuje konto (za 10 zł) instaluje troche pogram i wywalam. Jak mi gra przypasuje to kupuje swoją oryginalna kopie

Do góry Bottom