Pytanie

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Siemka .Tak czytam wasze posty na temat chłodzenia i pomyślałem że też coś dodam od siebie ... otóż posiadam xobxa v1 i z boku postawiłem sobie taki wiatrak biurowy rozmiarami podobny do xboxa ...I moje pytanie brzmi ... Czy to coś daje ? z tego co zauważyłem bez wiatraka obudowa jest gorąca i styłu leci ciepłe powietrze jednak gdy włącze wentylator obudowa jest zimna i slyłu leci zimne powietrze ... oczywiście patrze przy wyłączonym wentylatorku .... pomagam czy szkodę konsoli takim wiatrakiem ?Powiedzcie co tym sądzicie .
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Pytanie

Raczej to nic nie daje. Bo po co ochladzac powietrze ktore juz z konsoli wylecialo ?
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie

no ale jak gram to tym wentylatorkiem ochładzam obudowe czyli bebechy konsoli chyba też ... ten wyntylator nie stoi na wprost obudowy tylko po lewej stronie czyli "niby" chłodzi płytę główną od spodu ....
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Pytanie

Bebechy skladaja sie z plastiku(pierwsza warstwa ), blachy(druga) i dopiero plyta . Wiec to malo daje
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pytanie

powiem tak ... teraz bez tego zauważyłem że nawet xboxik lepiej chodzi niż z tym moim dodatkowym chłodzeniem ... ogolnie mam 360 na półce gdzie ma spokojną wentylację ...
 

Do góry Bottom