Quantum Theory także na Xboksa 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik


Jakiś czas temu Tecmo twierdziło, że Quantum Theory ukaże się wyłącznie na
PlayStation 3 z powodu mocy tego sprzętu. Tap-chan miał okazję zagrać na TGS i wygląda na to, że owej mocy jednak nie udało się okiełznać. Do tego ta swoista kopia Gears of War w japońskim wydaniu ukaże się także na Xboksa 360.


Właściwie na dziś nie wiadomo za bardzo, dlaczego posiadacze Xboksów mieliby się skusić na ten tytuł. Owszem, jeśli zostaną naprawione techniczne mankamenty gry, o których wspominał tap-chan to może to być jakiś wypełniacz czasu w oczekiwaniu na trzecie Gearsy. Pytanie jednak, czy gra od początku pisana na PS3 będzie dobrze działać na Xboksie 360?

Dzięki, Cypisek.

[via GamingUnion]


http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,7340689,Quantum_Theory_takze_na_Xboksa_360.html
 

mat01

Użytkownik
Użytkownik
Nie lubie japonskich podrob fajnych gier. Tak samo Bayonetta.
 

Barteek10

Banned
Użytkownik
Jak dla mnie nic ciekawego :p
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Już fala postów że: "To nic ciekawego, nudyyy!!1", dlaczego? Bo nie wychodzi na XBox'a, i to was boli. A mnie boli to że PS3 zgarnia exclusiv'y... Kupiłem XBox'a środkiem października i prawdopodobnie to "spieprzyłem" ale jak większość z was nie chce tego przyjąć do wiadomości.

#To już 2-gi producent który oświadcza publicznie że: "Brakuje XBox'owi mocy, przykro nam."
Chociaż Sony mogło maczać w tym paluchy...
 

Barteek10

Banned
Użytkownik
Już fala postów że: "To nic ciekawego, nudyyy!!1", dlaczego? Bo nie wychodzi na XBox'a, i to was boli. A mnie boli to że PS3 zgarnia exclusiv'y... Kupiłem XBox'a środkiem października i prawdopodobnie to "spieprzyłem" ale jak większość z was nie chce tego przyjąć do wiadomości.

#To już 2-gi producent który oświadcza publicznie że: "Brakuje XBox'owi mocy, przykro nam."
Chociaż Sony mogło maczać w tym paluchy...
Przeczytałeś w ogole newsa ? Jest w nim napisane, że gra wychodzi również na xboxa 360 , skoro wychodzi to daje rade ją udźwignąć.
Napisałem,że dla mnie nic ciekawego bo oglądnąłem kilka gameplay i nic mnie nie zaskoczyło ani nie zainteresowało. :p
 

Mario104

Użytkownik
Użytkownik
Może być ciekawie , ale i tak Epic zawsze będzie górą ze swoimi gearsami ;D
Tak ze miło ze na xboxe też w Quantuma pogramy...
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
Wcześniej FF XIII teraz QT coś się dzieje :).
Z chęcią spróbuje tej gierki, może wyjdzie demo?
Z chęcią pogram.
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Już fala postów że: "To nic ciekawego, nudyyy!!1", dlaczego? Bo nie wychodzi na XBox'a, i to was boli. A mnie boli to że PS3 zgarnia exclusiv'y... Kupiłem XBox'a środkiem października i prawdopodobnie to "spieprzyłem" ale jak większość z was nie chce tego przyjąć do wiadomości.

#To już 2-gi producent który oświadcza publicznie że: "Brakuje XBox'owi mocy, przykro nam."
Chociaż Sony mogło maczać w tym paluchy...
Dla twojej wiadomosci xbox 360 ma lepsze bebechy ;) Ps3 ma 6 czy 7 rdzeni nie pamietam... ale wykorzustuje tylko 3 (tak samo jak xbox) Xbox ma 512 ram a ps 3 tylko 256. Karte graficzna xbox ma minimalnie lepsze ze wzgledu na nowsze shader'y (jezeli cos pomylilem poprawcie mnie)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Dla twojej wiadomosci xbox 360 ma lepsze bebechy ;) Ps3 ma 6 czy 7 rdzeni nie pamietam... ale wykorzustuje tylko 3 (tak samo jak xbox) Xbox ma 512 ram a ps 3 tylko 256. Karte graficzna xbox ma minimalnie lepsze ze wzgledu na nowsze shader'y (jezeli cos pomylilem poprawcie mnie)
ps3 ma lepsze bebechy od x360. A ja tam z chęcią pogram w QT jeśli gra będzie dobra:)
 

mat01

Użytkownik
Użytkownik
Już fala postów że: "To nic ciekawego, nudyyy!!1", dlaczego? Bo nie wychodzi na XBox'a, i to was boli. A mnie boli to że PS3 zgarnia exclusiv'y... Kupiłem XBox'a środkiem października i prawdopodobnie to "spieprzyłem" ale jak większość z was nie chce tego przyjąć do wiadomości.

#To już 2-gi producent który oświadcza publicznie że: "Brakuje XBox'owi mocy, przykro nam."
Chociaż Sony mogło maczać w tym paluchy...


Dla mnie to nic ciekawego bo po prostu nie lubie tego typu gier. Nie jestem jakims dzieckiem neo zeby nie lubic exclusiwow na ps3 bo tak nie jest. I przeczytaj dokladnie newsa znafffco
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Ale fakt, faktem że MS ma kolejnego exclusiv'a SONY. Co natomiast ma SONY od MS?
Nie wiem jaka ta gra będzie i mało mnie to obchodzi, ale miała być to odpowiedź na Nasze Gearsy, ze strony konkurencji. Dla tego ten News tak mnie zaskoczył.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Niech jeszcze wypuszczą na X Gran Turismo 5, choćby na 3DVD to będzie super! Przecież 360 napewno by ją uciągnął!
 

Komariu

Użytkownik
Użytkownik
Już wolał bym od God of War, lub Uncharted 2 :D.
A jeśli chodzi o te Quantum Theory to się zobaczy :pp
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Mówcie sobie co chcecie - ja z chęcią pogram w "klona" Gearsów. :)

A z koncertów życzeń to chciałbym coś a'la LBP.
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Racja Komariu God Of War i Uncharted 2 no i little big planet :C Tylko tych gier im zazdroszcze.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom