R* zapewnia - L.A. Noire wiosną tego roku!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TytiX

Użytkownik
Użytkownik
L.A. Noire – gangsterska gra akcji opracowywana wspólnie przez Team Bondi oraz Rockstar Games – już wkrótce doczeka się ogłoszenia oficjalnej daty premiery.

Wiadomość ta dotarła do nas wprost z oficjalnego tweetera firmy. Włodarze Rockstara poinformowali, że „L.A. Noire pojawi się na Xboksie 360 oraz PlayStation 3 wiosną tego roku. Oficjalna data premiery będzie ogłoszona już wkrótce.” Dzięki tym informacjom wiemy, że wydanie gry nie zostanie przesunięte na bliżej nieokreśloną przyszłość. Co więcej, w maju zeszłego roku swoją premierę miało Red Dead Redemption, tak więc wydaje się, że debiut L.A. Noire w analogicznym terminie wydaje się bardzo prawdopodobny.



Z pewnością rok 2010 pobudził nieco nasz apetyt na tą utrzymaną w klimatach kina Noir grę. Począwszy od zapowiedzi jesiennej premiery, poprzez prezentację nowych materiałów graficznych i przesunięciu debiutu tytułu na wiosnę 2011, a skończywszy na obszernych zapowiedziach, które pojawiły się pod koniec zeszłego roku.

Przypominamy, że L.A. Noire ma być grą, w której wcielimy się w detektywa Cole’a Phelpsa, weterana II wojny światowej, rozwiązującego zagadki kryminalne w opanowanym przez korupcję i handlarzy narkotyków Los Angeles. Rozgrywka może pochwalić się specjalnym systemem prowadzenia śledztwa, w czasie którego główny bohater musi zbierać przedmioty, przesłuchiwać świadków i analizować zdobyte informacje. Gra jest pierwszym tytułem australijskiego studia Team Bondi.


Źródło: gry-online
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
byle do wakacji :) przejdę za jednym tchem.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Myślę że gra będzie hitem. Wystarczy spojrzeć na Red Dead Redemption i wszystko jasne. Rockstar robi porządne tytuły. Jeśli już chodzi o L.A. Noire to nie lubię klimatów tamtejszych czasów, ale kto wie... poogląda sie recenzje później itd. to wywnioskuje czy kupie czy nie :)
 

Mate08

Banned
Użytkownik
też nie lubiałem tych klimatów do czasu Mafi 2. Jeszcze tylko niech o GTA V coś powiedzą i będzie git
 

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
Po raz kolejny: LA Noire nie jest grą Rockstar.

Wiadomość jest bardzo dobra, bowiem nie musimy się martwić o żadne obsuwy w terminie.
Dla potwierdzenia tylko czekać na oficjalną datę premiery, no i pierwsze gameplaye.
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wydajcie ją już a nie jakieś zwodzenie, nie mam w co grać :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom