Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
No moim zdaniem grid, szybsza, grafa lepsza i ogólnie klimat lepszy a waszym zdaniem?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

Nie idzie tych dwóch gier porównać, Forza 2 jest już starsza a GRiD dopiero co się pojawił na rynku więc wdrożyli nowe pomysły itp.
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

zależy na co patrzeć.
FORZA gra ma rok a jednak daje maksymalnie rade grafiką aż tak strasznie nie odstaje za to model jazdy o niebo lepszy jak w GRID.
FORZA ! o to mój głos
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

Przecież to są 2 różne gry, forza symulatorem a grid zręcznościówką :)
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

forza tez może być zręcznościówką jak włączymy wszystkie wspomagacze.
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

JaxoNxx napisał:
forza tez może być zręcznościówką jak włączymy wszystkie wspomagacze.
Dokładnie, zestawiłem koło siebie te gry jako "samochodówki" i raczej chodzi mi o wrażenia z gry i emocje podczas grania. I żeby zobaczyć czy Forza u was spocznie już na półce a w napędzie będzie Grid.
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

Fakt, że porównanie tych gier jest trudną rzeczą ale czego sie nie robi dla gier.

Wszystko jest w mega skrócie bo jestem upalony i chce sie nacieszyć fazą :)

Co przemawia za FORZA a no proszę lecimy:
1. Ilość samochodów
2. Ciekawe MULTI (turnieje itp)
3. Zajebisty model jazdy (przy ustawieniach ekstremalnych i grubym balncie ma się wrażenie, że jedziemy prawdziwym samochodem)
4. Model zniszczeń
5. i inne

Grid
1. Model zniszczeń
2. Bulet time (czy jak to się nazywa)
3. no i koniec

Oczywiście to tylko moja skromna opinia ;)
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

Wybaczcie,ale porownywanie GRID do Forzy to duza ujma dla tej drugiej gry.
W Forzy kazdy zakret to wyzwanie,a przejechanie calego Nurburgringu....czysta rozkosz.
Grid to czysty arcade,wiekszy niz PGR4.
Temat watku powinien brzmiec :
GRID vs. PGR4.
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

No ok ale widać jakie są głosy. Prawda jest taka, że jak wyłączysz w Gridzie wspomagacze to można się zesrać a nie ujechać na wysokim poziomie. Po za tym, w gridzie jest coś co mi sie cholernie podoba czyli jazda w zespole, więc trzeba uważać na kolegę i nie rozbić mu samochodu lub osłaniać mu ****. I nie mówię, że Grid jest symulatorem. Chodzi tylko o to która gra dostarcza więcej frajdy z jazdy.
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

Zależy co rozumiesz mówiąc
nie mówię, że Grid jest symulatorem. Chodzi tylko o to która gra dostarcza więcej frajdy z jazdy.[/qoute] dla mnie frajda z jazdy to katanie normalnym samochodem który przy 130km/h leci na bande... a nie wchodzi w zakręt jak to już ktoś powiedział tramwaj.
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

No ja mówiłem tramwaj ale wyłączcie wspomagacze, no ja ni cholery nie potrafię jeździć bez nich.
 

Vegan

Banned
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

Mówiąc szczerze nie grałem w Girda, aczkolwiek nie lubie arcadówek (wszelakie PGRy, NFSy or other) symulatory rox. W Forze zacząłem grać od niedawna i maxymalnie mnie wciągneła, ten miód z jazdy, ta ilość samochodów, realistyka - to za mną przemawia (wcześniej grałem w GT2 to była gra, pozazdrościć PSowi GT5). Mówie to ja - średni fan samochodówek.
 

Gregigregi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

GRID !!!!!!!!!!!!!!!! :D
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

Gregigregi napisał:
GRID !!!!!!!!!!!!!!!! :D
Przytloczyles nas kolego masa argumentow nt. wyzszosci Grid nad Forza ale bylbys tak uprzejmy i wypunktowal wady i zalety obu produkcji,a w szczegolnosci te ktore ukazuja przewage Grid nad Forza...bo jakos mi umknely te informacje w twym poscie.
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

ehhh... tragedia odpaliłem go dziś an chwilkę....ten dym ciagnacy si ez dupy przy lekkim hamowaniu...żenua
 

raforza

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

Witam. Według mnie, dla maniaków tuningu, ustawień samochodu, testowania no i realistycznego zachowania samochodu Forza 2 nie ma sobie równych. Natomiast dla graczy lubiących pościgać się świetnie odwzorowanymi samochodami na pięknych trasach i z nie aż tak wysokim poziomem trudności, GRID miażdży każdą konkurencję. Ja osobiście uwielbiam obie gierki, Forza 2 już wyjęła mi z życiorysu kilka dobrych dni a teraz ostro łupię w GRIDA. I powiem szczerze że jedyne co zmieniłem w ustawieniach sterowania to poziom trudności przeciwników na MAX i gra mi sie znakomicie. Świetna i obowiązkowa pozycja dla maniaka samochodówek. Jest to moja subiektywna ocena, nie wszyscy się z nią zgodzą. Pozdrawiam
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Race Driver: Grid Vs. Forza Motorsport 2??

Zamykam głosowanie, wynik:

GRID czy FORZA2

Grid - 22 (52.4%)
Forza2 - 20 (47.6%)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom