RAGE 2. Gameplay pokazuje nową wizję na markę Bethesdy

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


RAGE 2 to w pewien sposób eksperyment. Nad kontynuacją produkcji pracują dwa studia, które starają się zaoferować swoje najlepsze atuty i wspólnymi siłami rozwinąć IP należące do Bethesdy. Czy to ma sens? Zerknijcie na konkretny gameplay.

RAGE 2 to jeden z wielkich wycieków przed E3. Bethesda nie zamierzała udawać i jeszcze przed targami w Los Angeles przedstawiła światu grę, która zaskoczyła wielu graczy. Nad tytułem pracuje Avalanche Studios (Mad Max) oraz id Software (DOOM) i to połączenie ma zaprezentować ciekawą wizję na tę raczkującą markę.


„Mistrzowie pierwszoosobowych shooterów” łączą siły z „mistrzami wielkich światów” i z tych połączonych mocy powstaje Kapitan Planeta RAGE 2. Gra zaskoczyła na pierwszej zapowiedzi, ale w końcu możemy spojrzeć na czysty gameplay, który powinien zamknąć usta krzykaczom…

W RAGE 2 skorzystamy nie tylko z wielkich giwer, ale przede wszystkim wskoczymy do potężnych wozów i będziemy przemierzać ogromne lokacje. Pojazdy są wyposażone w potężne działa, więc w trakcie wykonywania misji wielokrotnie weźmiemy udział w efektownych pościgach. Gdy już wyjdziemy z wozu, możemy liczyć na dynamiczne strzelanie, różnorodne bronie, czy też nawet specjalne moce bohatera. Rozgrywka wygląda naprawdę… Intrygująco.

id Software oraz Avalanche Studios tworzą Mad Maxa połączonego z Bulletstormem i Doomem? RAGE 2 na pewno będzie bardzo przyjemnym shooterem przepełnionym akcją, zabawnymi elementami, ale niestety… Nie poznaliśmy daty premiery. Wciąż tylko „wiosna 2019”.

W trakcie wydarzenia poznaliśmy również edycję kolekcjonerską, która zawiera nietypową statuetkę:
 

Do góry Bottom