Rage najładniejszą grą na konsole do tego w 60fps

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl


John Carmack uważa iż jego najnowsza produkcja będzie najładniejszą grą na konsole. Nie uznaje kompromisów i tytuł musi być idealnie dopracowany na każdej platformie i zapewnić nam 60 klatek na sekundę w świetnej oprawie graficznej.
Być może dlatego każe nam tyle czekać na ten tytuł :)

więcej info
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli to prawda to ciekawe jak będzie wyglądał na PC :O
 

Lunevil

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że koniec końców, na xb będzie wyglądał najmniej atrakcyjnie.Mimo wszystko warto poczekać i przekonać się samemu, obym się przeliczył.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście... Nie uwierzę póki nie zobaczę , a 60fps już teraz nie potrafię sobie w naładniejszej grze wyobrazić. Ale to jest Carmack , on najlepiej wie co mówi.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dobrych żartów nigdy za wiele, haha :D 60fps ta jasne.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Gra wyjdzie to się przekonamy. Być może i będzie najładniejsza, być może i będzie 60fps. Nie zapominajmy o tym, że w idTech5 będzie jedna wielka tekstura na mapie, więc gra będzie bardzo dobrze wyglądała i płynnie chodziła, tylko zapewne kosztem czasu wczytywania...
 

przemo55

Banned
Użytkownik
Kiedyś czytałem na jakiej zasadzie ma działać ten silnik i moim zdaniem to ma szanse sie udać. Z niecierpliwością czekam na ten tytuł i mam nadzieje, że twórcy spełnią zapowiedzi.
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
nie chce mi sie wiezyc ...
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pewnie będzie ładna grafika przy 60 fps'ach, ale za to pewnie fizyka będzie strasznie kiepska... No ale cóż, idTech5 może zaskoczyć :D

Hmm tak w ogóle to jeśli ten silnik idTech5 naprawdę ma takie duże możliwości graficzne przy 60 fps'ach to czemu Infinity Ward, albo Treyarch nie zaimplementują go w przyszłe CoDy ? CoD może i by wyglądał wtedy lepiej ale najważniejsze, że wtedy "graficzni masturbatorzy" w końcu by przestali narzekać...
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
Kolejny po Bulletstormie 'alternatywny' FPS... Zapowiada sie tak slaby, jak sam bullet.
 

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
W necie jest jak ten silniczek hula na Iphone 3 i wygląda tam elegancko i jest płynnie więc na X360 może być naprawdę dobrze!
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
id. to mówi samo za siebie, jednak tyle lat tworzyc grę, to już przesada
 

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
Podobne bajki John'y mowil o Doom'ie 3. Jaka to swietna grafika bedzie ze komputer by musial miec nieograniczona ilosc ramu itp itd a co sie okazalo po wyjsciu HL2 Doom wygladal co najwyzej dobrze a gameplay to juz w ogole nuda i sztampa
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Po zobaczenie pierwszego screena (zapewne retuszowanego) wiedziałem,ze gra będzie jedną z najładniejszych gier na konsole..
Ale o tym się dopiero przekonamy
 

YarOslaf

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam mieszane uczucia co do RAGE... obawiam się że nie sprosta oczekiwaniom zwłaszcza w odniesieniu do fenomenalnego Borderlands - jakby nie patrzeć podobnego klimatem i stylem dzieła Gearbox
Nie mogę się opędzić od wrażenia że długi czas tworzenia tej gry przez id przerodzi się w przeciętną pozycję która niczym szczególnym się nie wyróżni...

Obym się mylił... :) bo fajnie by było z równie wielką przyjemnością co w Borderlands pograć w RAGE ;)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Podobne bajki John'y mowil o Doom'ie 3. Jaka to swietna grafika bedzie ze komputer by musial miec nieograniczona ilosc ramu itp itd a co sie okazalo po wyjsciu HL2 Doom wygladal co najwyzej dobrze a gameplay to juz w ogole nuda i sztampa
Doom 3 w 2003 roku zamiatał równo kolego - to że Ty miałeś za słabego kompa to nie moja wina :D
 

AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
Zgodzę się z przedmówcą - doom 3 wyznaczył nowe standardy graficzne. Fakt, dźwięk w d3 to była porażka ale graficznie majstersztyk. Nie zapominajcie że ten koleś napisał Q1 wtedy kiedy nikomu nie śniła się gra w pełnym 3d ! Co do konkurencji z Borderlands to chyba niestety będzie o wiele gorzej. BTW. Buletstorm to jeden z pierwszych od dłuższego czasu fps w który pograłem z przyjemnością. Graficznie doskonały, i te rozmowy pomiędzy postaciami.
 

Gelevera

Użytkownik
Użytkownik
Widać że sporo osób nie grało w klasyki od ID. Gry od tego studia zawsze wyprzedzały konkurencję o parę lat i jestem pewien iż tak samo będzie z RAGE, bo co jak co ale Carmack wie jak zrobić porządny silnik.
 

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
Doom 3 w 2003 roku zamiatał równo kolego - to że Ty miałeś za słabego kompa to nie moja wina :D
hehe a skad wiesz jakiego mialem kompa. Byles u mnie w domu? Moim zdaniem nie bylo szalu. Owszem moze i oswietlenie robilo wrazenie ale monotonia zamknietych pomieszczen i chodzenia wciaz po podobnych korytarzach wywarlo we mnie taki niesmak.
 

kulkers

Użytkownik
Użytkownik
!H3XT0R wybacz, że to piszę ale już nie mogę patrzeć na twoje posty. W każdym temacie piszesz, że kupujesz sobie komputer, xbox jest słaby, zbierasz na komputer, chwalisz grafike gier wydawanych na PC, xbox ma słabą grafikę i z tego powodu kupujesz komputer, pora na nowe platformy a narazie pograsz na nowym komputerze itp. Człowieku, widzę że masz wiele postów na koncie ale u diabła boję się wejść w jakiś news żebyś ty tam nie napisał, że kupujesz komputer. Po ch... siedzisz na forum xboxa i sie chwalisz tym jak 98% użytkowników(w tym ja) lubi swoją konsolę mimo tego, że w chwili obecnej ustępuje technologicznie komputerom. A raczej wątpliwe jest abyś takimi postami zdobył sobie szacunek, cholender kupno komputera to nie kupno domu czy samochodu, to nie są pięniądze dla człowieka który ma własne źródło dochodu. Wybacz ale mam nadzieję, że cię nie uraziłem ale musiałem to napisać i życzę szczęścia w kupnie komputera:)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom