Rapidshare

maclogan

Banned
Użytkownik
Na wstępie proszę moderatorów o nie usuwanie tego tematu !

OK Pytanie pierwsze : Czy na koncie Premium Rapidshare moze korzystać druga osoba , chodzi o pobieranie z konta Premium Rapidshare z innego IP ( np. z innego miasta ) . Czy konto Premium Rapidshare jest przypisane tylko do jednego IP ??

I od odpowiedzi ( konkretnych a nie w stylu "chyba" ) będzie zależało drugie pytanie lub prośba o usunięcie tematu !
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
z tego co ja wiem ,niema już czegoś takiego jak ograniczenia co do ilości IP

Problem polega na limicie ,5gb na dzień i sumuje się do max 25gb

jestem użytkownikiem konta premium od 4 lat ,używane jest przez 2 osoby z tego jedna ma zmienne IP . Kiedyś testowałem i nie było problemu z połączeniem na raz z 6 innych ip

Floyd@ na allegro jedno konto jest sprzedawane kilu użytkownikom
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Na wstępie proszę moderatorów o nie usuwanie tego tematu !

OK Pytanie pierwsze : Czy na koncie Premium Rapidshare moze korzystać druga osoba , chodzi o pobieranie z konta Premium Rapidshare z innego IP ( np. z innego miasta ) . Czy konto Premium Rapidshare jest przypisane tylko do jednego IP ??

I od odpowiedzi ( konkretnych a nie w stylu "chyba" ) będzie zależało drugie pytanie lub prośba o usunięcie tematu !
Ja kupiłem takie za 17zł na allegro. Z zgóry przypisanym loginem i hasłem od sprzedawcy, którego nie można zmienić. Na takim koncie może pobierać jednocześnie jedna osoba z jednego IP.

To znaczy ze twój znajomy z Rumuni np. moze używać Twojego konta, ale nie w tym samym czasie co Ty pobierasz. Konto nie jest przypisane do IP bo inaczej jak byś miał neostrade do za kazdym połączeniem miałbyś inne IP!
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Nie polecam brania tanich, dzielonych kont rapidshare, bo może Ci się trafić ktoś taki co ściąga bardzo dużo, mi się taki trafił i już z samego rana miałem limit dzienny wykorzystany, ogólnie konto dzieliłem z 10 osobami...

Aktualnie mam normalne konto rapidshare i korzystam tylko ja (no i koledze dałem też korzystać). Tak więc z jednego konta może korzystać wiele osób ;)
 

tomas89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Odpowiedź jest prosta. Jeśli Rapid wykryje w logach logowania z 3 różnych adresów IP w tym samym czasie, konto automatycznie jest blokowane. Wysyła do właściciela konta (czyli na adres mail, który został podany w security locku) nowe hasło do konta. I ostrzega że został złamany regulamin i bla bla... ale konto dalej działa...

ps: mam nawet kilka takich maili od RS :)
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Na wstępie proszę moderatorów o nie usuwanie tego tematu !

OK Pytanie pierwsze : Czy na koncie Premium Rapidshare moze korzystać druga osoba , chodzi o pobieranie z konta Premium Rapidshare z innego IP ( np. z innego miasta ) . Czy konto Premium Rapidshare jest przypisane tylko do jednego IP ??

I od odpowiedzi ( konkretnych a nie w stylu "chyba" ) będzie zależało drugie pytanie lub prośba o usunięcie tematu !



OK dziękuję wszystkim za odpowiedzi . A więc do rzeczy mam do pożyczenia na 2-3 może 4 dni konto Premium na rapidzie . Konto jest tylko moje ( wygenerowane z moich punktów a nie kupione na allegro czy gdzie indziej ) . Obecnie na koncie jest Trafficu 25GB . Po wyczerpaniu nowy limit ( 5 GB jest liczony od północy ) Od 2-00 w nocy do 10-00 rano Rapidshare nalicza tylko 10 % transferu . Czyli ściągasz 1 GB naliczone jest 100 MB więc w tych godzinach można sporo naściągać . Chętni piszcie na PW . Konto pożycze NIEODPŁATNIE !!!!

AHA po wygraniu podam tu nicka osoby której pożyczę konto ! Oraz wyślę jej na PW lub po podaniu numeru gg wyślę na gg login i hasło do konta !


TEMAT DO ZAMKNIĘCIA !! JAKO PIERWSZY NAPISAŁ UŻYTKOWNIK tomas89 I ON WYGRYWA !
 

Do góry Bottom