Rapidshare

wieszaczek

Świeżak
Świeżak
macie moze jakis sposob zeby nie trzeba bylo czekac po sciagniecu jednego pliku z rapida zeby moc sciagnac 2? musze sciagnac 32 pliki i troszke jest to dla mnie utrudnieniem :|
 

rafael

Świeżak
Świeżak
Odp: Rapidshare

Jest taka stron RapidGrab.org ale z tego to taczej wolno idzie ale to zawsze można w czasie przerwy na papidzie coś ściągnąć,
jest jeszcze jeden sposób, ale on tylko działa jak 2 osoby próbóją ściągnąś 1 plik (to nie przeszkoda jeśeli plik jest popularny) tan sposób to wpistwanie "x" przed link np.:

zamiast:
http://rapidshare.com/files/63232318/ciśtam,,,,,,,,

wpisujemy:
http://xrapidshare.com/files/63232318/ciśtam,,,,,,,,
 

LucaM

Świeżak
Świeżak
Odp: Rapidshare

Jak masz stały IP to niema pewnego sposobu a jak masz zmienny to trzeba sie połączyć ponownie ( restart połączenia) po każdym ściągnięciu
 

Kober123

Świeżak
Świeżak
Odp: Rapidshare

Zeby nie czekac po sciagnieciu jednego pliku musisz wykupic wersje premium w zaleznosci od jej dlugosci niestety musisz placic....
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rapidshare

jeśli masz live boxa a tym forum jest opisany świetny programik USdownloader wklejasz sćiaga sam i resetuje liveboxa szybciej niż normalnie...tu jest toopisane czytaj dokładnie

Kod:
http://x360iso.org/index.php?topic=51.0
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rapidshare

Nie musi miec live boxa, wystarczy neostrada, metoda polaczenia nei jest wazna.
 
P

Piri001

Guest
Odp: Rapidshare

Metoda jest wazna . Ja mam stale ip i nie wiem czy cos da sie zrobic . Jesli ktos wie to please ! HELP ME !!!
 

kostekseb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rapidshare

Jak masz stale IP to pozostaje konto premium.
 

arni100

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rapidshare

kup konto z kumplami ,z jednego konta mogą korzystać 3 osoby ,ja tak robię od dłuższego czsu i jest okey,konto dostaniesz na allegro baz punktów za jedyne 20- pare złotych na trzech to niedużo,pozdro!!!
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rapidshare

Przylaczam sie do polecania konta premium. Sam kiedys zastanawialem sie czy to oplacalne, a teraz mam juz drugi raz wykupione konto na 3 miesiace. Oplata patrzac przez pryzmat tego co mozna z PS sciagnac jest praktycznie symboliczna (mnie bardziej zjadaja koszty plyt DL, ponad 60zl za 10 Verbatek geez :/ )
 

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rapidshare

W sklepie po 4.50 widzialem ostatnio Platinium DVD+R DL - nie wiem tylko czy x to czyta
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rapidshare

Eh juz wole dolozyc zeby miec spokoj ze plytka wytrzyma dluzszy czas i bedzie elegansko odczytywana (tylko musze nagrywarke zmienic z liteona na pionierka)
 

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rapidshare

Ja na liteonie pale od 3 miesiecy sporo i jestem mocno zadowolony - 100% skutecznosci - dla porownania LG 30%
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Rapidshare

Liteony nie są złe pod warunkiem że kupisz dobry model. Ja miałem 3 różne liteony i tylko jeden nagrywał jak trzeba i jeszcze zabawa z booktype. Na pioneerku śmiga wszystko teraz wypaliłem devila na LG i sprawdzę czy śmiga.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rapidshare

Piri001 napisał:
Metoda jest wazna . Ja mam stale ip i nie wiem czy cos da sie zrobic . Jesli ktos wie to please ! HELP ME !!!
Nie, nie jest wazna.
Ip a metoda podlaczenia to cos innego.
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rapidshare

@arni100
Z tym kontem na Rapidzie to jest tak że ma się ten limit 25GB danych na 5 dni na całe konto czy to jest rozdzielone na te 3 osoby ? :D
Jak to jest na całe konto to 25GB to troche małooo :) Chociaż Ja mam limit 65GB :-\ na miesiąc a po przekroczeniu 64/64 kb/s . To poand 10dni i limit przekorocze :p :mad:
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rapidshare

phi to co ty masz za neta? na neo nie ma żadnych ograniczeń :)
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Rapidshare

to nie jest tak że ściągniesz 25gb i nagle konto zablokowane tylko to jest na tkiej zasadzie że jak przekroczysz 25gb powiedzmy 3 dni lub wcześniej ::) to dopiero po 5 dni będzie ci schodzić 5gb dziennie mój znajomy wykupił sobie konto na rok ma 4mb dsl i targa non-stop więc nie widzę ograniczeń jeżeli chodzi o limit ściągania
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rapidshare

Limit na RS dziala jeszcze troche inaczej - zaczynasz majac do sciagniecia 25gb a po 5 dniach dostajesz spowrotem tyle ile sciagnales pierwszego dnia. Jesli ciagle sciagasz po 5gb to ciagle bedzie ci sie odnawiac 5gb. Ale jesli pierwszego dnia sciagniesz 15gb a drugiego 10gb to konto sie zablokuje na 3 dni i szostego dnia dostaniejsz spowrotem 15gb transferu, a siodmego 10gb.
Najbardziej przewalona opcja to sciagnac wszystko pierwszego dnia i potem czekac 5 dni nie mogac sciagnac chocby najmniejszej rzeczy :) Ja moge zassac ok 15gb dziennie jak sie zawezme, wiec musze sie hamowac zeby miec jakis zapas kilku gb na czarna godzine :)
 

Do góry Bottom