Rayman: Orgins

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
Witam! jako ze moj klocek zgubil sie gdzies na magazynie w berlinie mam czas na szperanie na forum, a tym samym zadawanie pytan.

Czy czekacie na nowego Raymana?

Ja osobiscie gralem w ta gierke za karypla jedna z niezapomnianych platformowek z dziecinstwa dlatego tez zaciekawił mnie powrot do 2d bez zbednych krolikow :)

edit widze ze 3/4 osob tutaj jest mlodszych oddemnie ...
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście że czekam! To gra mojego dzieciństwa. Jednak te najnowsze odsłony to jakieś nieporozumienie. Już przy 3 części, seria schodziła w dół, potem jakieś wyścigi, i rabbity.
Rayman Origins to będzie swoista reaktywacja serii.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Moja pierwsza oryginalna gra i zarazem prezent gwiastkowy kiedy byłem mały.

2 częśc raymana to istny majstersztyk, przeszedłem na Dreamcascie =).

Czekam, ale to bedzie Arcade czy jak? Pamietam ze 1 nie udało mi się przejść bo była (przynajmniej dla mnie) strasznie trudna!
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
ja przeszedlem 1 i 2 a czy to bedzie arcade nie mam pojecia wiem ze bedzie kilka czesci 1 na swieta reszta w przyszlym roku (chyba 5)

ps. przyszla moja konsola :) dostalem nowke sztuke z 12 listopada ;)

Edit: Gra Bedzie dostepna na XBL . Najwazniejsze jest to ze za gre odpowiada facet ktory stworzyl 1&2 zaczynam coraz wiecej oczekiwac od gry ! ;)
 

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik
Ja zaliczyłem każdą część:) 3 uwielbiałem:) Szkoda, że Origins to tylko XBLa. Może na PC też wyjdzie
 

d4vids

Świeżak
Świeżak
Dostałem ta gierkę (rayman 2 ) razem z konsola , jako że nie miałem nic innego to ją skończyłem i nie była w cale taka zła
 

Do góry Bottom