X360 Rayman Origins

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik

Nazwa:Rayman Origins
Rodzaj gry: zręcznościowe, platformówki
Data premiery w Polsce: 24 listopada 2011
Producent:Ubisoft Studios
Wydawca: Ubisoft
Wydawca PL: Ubisoft
Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
Główną cechą Rayman Origins jest fakt, że akcja umiejscowiona została w środowisku 2D. Warunkuje to nie tylko mechanikę rozgrywki (poruszamy się przede wszystkim w czterech głównych kierunkach), ale również styl oprawy graficznej. Ta ostatnia charakteryzuje się bajecznie kolorowymi tłami (12 zróżnicowanych krain, w tym podwodna), a także bardzo dokładną animacją dwuwymiarowych bohaterów, wśród których pierwsze skrzypce gra oczywiście Rayman oraz jego przyjaciele. Wykorzystana w grze technologia zapewnia stałe 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

preza

Użytkownik
Użytkownik
gra miazga 1080p w 60 fpsach , bajeczna grafa i wyczesana muza (szczególnie poziom pod wodą) , żona się uzależniła od tej gry . :)

kotal

Użytkownik
Użytkownik
gra wymiata strasznie. przeszlem 3 swiaty i to jest to na co czekalem. gra wyglada swietnie.dawno nie bylo szpilu ktory mnie tak wciagnal. platformufka 2D a daje duzo wiecej frajdy niz wszystkie nowe super produkcje.

malawi

Użytkownik
Użytkownik
klasyczny rayman 2d jak przed laty! tyle że teraz bajecznie dopracowane 2d! must have dla wszystkich tych co lubią takie klimaty

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tylko tyle WOW:D:D:D na to właśnie liczyłem, gra jest wyśmienita i daje duuuuuuuuuużo radości i pozytywnej energii. Poziomy i cała rozgrywka są urozmaicone, grafika jest piękna i ten klimat :cool:

Polecam ją wszystkim !!!

malawi

Użytkownik
Użytkownik
dodam że sporo jest "zbieractwa" zajmuje to wszystko sporo czasu

levele są zróżnicowane i im dalej tym trudniej :D

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
gra miazga 1080p w 60 fpsach , bajeczna grafa i wyczesana muza (szczególnie poziom pod wodą) , żona się uzależniła od tej gry . :)
faktycznie fenomenalna platformówka ale skąd wiesz ze chodzi w 1080p ?

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Grałem tylko chwilę nie u siebie i stwierdzam że gra bardzo przyjemna, 2D wygląda świetnie, powrót klasycznego Raymana wypada świetnie.

PS. Jest szansa na polską wersję??

preza

Użytkownik
Użytkownik
Rayman Origins ( X360 ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine

gra na ps3 i xbox 360 chodzi natywnie w 1080p w 60 fps

wunat

Użytkownik
Użytkownik
swietna gra we dwojke. wczesniej z kobieta tak wciagnelismy sie tylko w mario na wii

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
Rayman kladzie na blache wszystkie tytuly :) miazggaa:)

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
bardzo dobra gra szkoda że wiecej teraz nie powstaje tak genialnych platformówiek ale to wina gaczy że łykają same bezmózgie strzelanki na jedno kopyto, szkoda

Panicz

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma lepszej gry do zabawy z kobieta :)
Dostalem nawet poduszka za podkradanie jej monet i zrzucanie ja w przepasc :]]]

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Gdzieś to już widziałem hehe. Popieram że jeśli granie z kobietą to chyba lepiej się nie da. W Moim wypadku ten tytuł Ją wciągnął. Osobiście dla Mnie od czasów Crasha 3 na psx nie ma lepszej platformówki. Piękna grafika , mechanika no wszystko . 10/10.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Rayman klasyka sama w sobie :) Osobiście kochałem Raymana 1 w poczciwym 2D, późniejsze wersje 3D nie były już tak udane i gierka straciła trochę na klimacie, lecz wersja Rayman:O wynagradza straty :)
10/10

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
Geniala oprawa graficzna - must have bo 4 osobowy coop :>

Fiorek

Użytkownik
Użytkownik
Gralem jakies 30 minut! Tak bajecznej grafiki nie ma zadna platformowka! Moj 7 letni chrzesniak bedzie w niebo wziety;)

neoandrew

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
E no to muszę zagrać, ale na pc, skoro tak polecacie, bo konsola obecnie niedysponowana.
Grałem w demo na konsoli i wtedy zdawało się bardzo dobre, jak widać udało im się to zrobić porządnie, tak wiec już z góry polecam.

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przypominam że to temat "tylko opinie"

robi6969

Użytkownik
Użytkownik
Panowie obowiązkowa pozycja jeśli chcecie mieć swoją Panią z głowy na kilka godzin, moja żona od przedwczoraj przestała gotować, córka z rozdziawioną buzią siedzi obok i podziwia jak mama pogrywa, w domu cisza i spokój, a mi po pracy pozostaje jedynie zamówić pizzę :)

Do góry Bottom