Razer przygotuje nowy pad i headset dla Xboksa 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft wyraził wstępną zgodę na rozpoczęcie przez firmę Razer produkcji pada oraz headsetu do Xboksa 360. O ile kontroler nie zapowiada się jakoś rewolucyjnie, tak headset ma mieć naprawdę wiele do zaoferowania.


Razer Chimaera ma być oferowany w cenie 130 dolarów. W zamian otrzymamy konstrukcję, która szczelnie odetnie nas od hałasu z otoczenia, a także dostarczy dźwięku w formacie 5.1 virtual surround.

Pad Onza będzie przewodowy, by maksymalnie zminimalizować czas reakcji urządzenia, choć ta nigdy mi nie przeszkadzała w bezprzewodowych kontrolerach, ponadto przyciski mają reagować lepiej niż w standardowym padzie. Wszystko to za 50 dolarów. No cóż, gdyby dali normalny krzyżak, pewnie sam bym się zastanowił, ale akurat tym firma Razer się nie chwali, więc pewnie jest standardowy. Daty premiery obu urządzeń jeszcze nie znamy.

Oto jak ma wyglądać headset i Pad.

Pad







Headset

Źródło: Razer przygotuje nowy pad i headset dla Xboksa 360
 

InPirats

Banned
mmm bardzo elegancki wygląd tego Pada.
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Zapowiada się ciekawie i wygląda też bardzo ładnie. Zabiera się za to Razer więc nie ma się o co bać.
 

Evill

Użytkownik
Użytkownik
mogli by też jakąś obudowe do x-a zrobić :p
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
wygląda solidnie i cenna 50 dolarów nie jest zła ;) bo to jakieś 150 zł ;P w Polsce będzie pewnie po 300 zł no cóż mamy Ebay ;P
 

axe95

Użytkownik
Użytkownik
No nie wiem za tą cenę chyba się nie opłaca. Wolałbym kupić zwykłego pada.
 
S

sebool12

Guest
Pad wygląda super, ale taki malunek można sobie samemu zrobić :p, headset trochę dziwie wygląda ale chętnie bym kupil :p
 

xman

Banned
wszystko ladnie tylko zeby pad był bezprzewodowy
 

Mikas

Użytkownik
Użytkownik
No ładny ale, mi na wyglądzie nie zależy. Jak on pewnie będzie kosztował koło 300 zł, to wolałbym kupić zwykłego pada chodź mam już 2 pady ;p
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
co do pada to uważam jak tutaj wszyscy piszą :)
headset za to zapowiada się ciekawie :D "fajnie" byłoby mieć :)
 

marqs75

Użytkownik
Użytkownik
tylko po co dwa przyciski LT i dwa RB
 

adrionoPL

Użytkownik
Użytkownik
Pad nie za wiele się różni ale headset faktycznie, warty uwagi.
 

Mikas

Użytkownik
Użytkownik
Headset bym chciał mieć żeczywiścię wygląda okazale, no jak bym miał pada by był komplet i bym wtedy szpanował ;p No ale koszty nie wyglądają za mile ;p
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
pad brzydki tylko ten wzorek fajny, headset fajny. Sprawę s****rzyli tylko tym, że pad przewodowy. Przez to stracą z połowę klientów. G**no prawda, że niby to w celu zmniejszenia czasu reakcji. Ja gram na zwykłym i nie widzę opóźnień. Razer po prostu nie umie tego wszystkiego zmieścić w padzie. To tylko MOJE zdanie:D
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Pad tylko tylko ze ładniejszy nic wiecej... i to jeszcze w tych czasach pad przewodowy i wypieraja sie słowkami "zmniejszyc czas reakcji" ;/ za wygląd napewno nie zaplace wiecej niz 100 zl niz za zwyklego pada. Ale headset pierwsza klasa ;)
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Ja również nie rozumiem jak można robić w tych czasach przewodowe pady ;p Do kompa to jeszcze, bo blisko się siedzi, ale większość konsolowców gra po 2-4m od tv więc bez jaj ;D
A headset jakiś dziwny :D Taki kwadratowy ;p
 

Denpasar

Użytkownik
Użytkownik
tam jest napisane za head set będzie obsługiwać dziek 5.1 czy li będzie dźwięk z gier :D super bardzo mi tego brakuje
 

Mikas

Użytkownik
Użytkownik
No to headset chyba kupie, ale pada wątpie chyba że od babci na urodziny dostane ;p
 

hazard

Użytkownik
Użytkownik
Z padem szału nie ma.Troszke podbajerowany,a rozmieszczenie przycisków select start bardzo nie wygodne.Wolę orginales
 

Shady ss

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
razer robi bardzo dobry sprzet do kompa do grania:D Wiec mam nadzieje ze i tu sie bedzie mial czym pochwalic:D Pad bardzo ladnie sie prezentuje i headset tez :D Poczekamy zobaczymy. Co do pada to napewno kupie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom