RDR Undead Nightmare i Crysis 2 - potrzebna pomoc!

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie i proszę o pomoc , bo nie mam już cierpliwości i pomysłów jak ruszyć z fabułą obu tych gier , a szkoda mi je od tak odłożyć niedokończonych.
Więc tak. W Undead Nightmare nie mam na mapie zaznaczonych żadnych punktów , w które powinienem udać się , wszystkie miasta i cmentarze mam Cleaned , zrobione. Coś gdzieś przeczytałem w sieci , że trzeba zebrać jakieś kwiatki w Tall Tress i Armadillo , w tym pierwszym rejonie nawet znalazłem kwiaty , zebrałem 5 sztuk i pisało , że są one dla Dickensa , ale w Armadillo zbieram jakieś białe i nic nie pisze. Pewnie nie te co trzeba , bo też zebrałem te 5 , nawet 6 sztuk ... Więc jak to jest , pomoże ktoś?

I Crysis 2 , nie mogę poradzić sobie z przejściem pewnej misji , gdzie w takiej katedrze , ze ściany wyskakuje taki biały robot z czerwoną szybą i prześwietla całe pomieszczenie. Nie potrafię go pokonać mimo iż ładuję w niego sporo grubszej broni + ładunki wybuchowe , zawsze on mnie zabija jakimś cudem ... Macie jakieś pomysły jak go wykończyć?
 

pawlenko

Użytkownik
Użytkownik
jak prześwietla to chyba chodzi o pingasa taki wielki co się tak szybko obraca? Jeśli o niego chodzi to najlepiej strzelać w ten punkt co ma na plecach takie czerwone coś w tedy zadajesz mu maksymalne obrażenia , tak naprawdę on nic nie prześwietla tylko jak uderza w ziemię i leci ta fala uderzeniowa to jak jesteś w pobliżu to zabiera ci całą energię z tego co dobrze pamiętam. Najlepiej się chować gdzieś czekać aż zniknie aggro i ładować go w te czerwone coś na plecach
 

kamel12345

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem który to już raz
http://xboxforum.pl/pomoc-f19/undead-nightmare-dostanie-sie-do-meksyku-97074.html#post781310

Co do crysisa to z tego co pamiętam na dole za filarami są skrzynie z granatnikami a jak wyjdziesz na górę po schodach to masz tam działko mikrofalowe. Ja chowałem się za filarem, wychodziłem strzał i z powrotem za filar .
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki ludzie , o to mi chodziło !
 

Do góry Bottom