Read Dead Redemption-Już na PL Live :)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Rewolwerowcy zawitali na Polski Xbox Live-w cenie 219zł(co jest przesadą),lub w zakupie za punkty msp(4240),to już wychodzi lepiej,kupując przykładowo 6000msp za 55zł.Nie wiem jak wy,ale ja się cieszę,że jest więcej gier,i Microsoft dotrzymał obietnicy.
 

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
no to notowania używek wzrosną zwłaszcza tych w b.dobrym stanie :)
 

T0Mmy

Banned
W tej sytuacji żałuję że nie gram , nie mam konta live
 

Rudzi0

Użytkownik
Użytkownik
U nas w PL RDR jest o wiele tańszy w USA kosztuje 4800 MSP a u nas 4240 o ile się nie mylę.
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
ceny nie powalaja na games on demand , ale za punkty z allegro sie naprawde oplaca , dzis nawet promocja jest na dodatki !
 

judge84

Użytkownik
Użytkownik
Tylko znowu wracamy do debaty: czy warto kupować 6000 MSP za 55zł skoro nie wiadomo nic o ich legalności :(
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Średnio mnie to obchodzi,skąd są te punkty.Ważne,że są :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
chora cena, oferta chyba tylko dla amerykanów tak grubych, że nie mogą wycisnąc tyłka z krzesła i pójśc do sklepu...
 

SirArczi

Użytkownik
Użytkownik
Zaraz zaraz ... bo czegos nie kminie ... albo poprostu jestem wykonczony po calym dniu pracy.

219 zl za dostep do trybu multiplayer w RDR ? Czy za cala gre? Bo ja nie musialem nic na LIVE kupowac aby pograc ...
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Zaraz zaraz ... bo czegos nie kminie ... albo poprostu jestem wykonczony po calym dniu pracy.

219 zl za dostep do trybu multiplayer w RDR ? Czy za cala gre? Bo ja nie musialem nic na LIVE kupowac aby pograc ...
Jesteś wykończony , prześpij się i wróc jutro ;)
 

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
oczywiście że za grę :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom