Recenzenci chwalą Halo: The Master Chief Collection!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Wczoraj mogliśmy obejrzeć reklamę telewizyjną Halo: The Master Chief Collection. Microsoft potrafi świetnie budować napięcie przed premierami swoich gier, ale czy w rzeczywistości 343 Industries naprawdę przyłożyło się do odświeżenia pierwszych odsłon przygód Master Chiefa?

W Sieci właśnie pojawiają się pierwsze recenzje Halo: The Master Chief Collection i wygląda na to, że deweloperzy zapewnili nam naprawdę znakomitą kompilację. Zaznaczyć trzeba jednak, że opublikowane dotychczas oceny dotyczą segmentu singleplayer. Multiplayerowa porcja rozgrywki zostanie dodana w dniu premiery (w formie ogromnej aktualizacji) i redaktorzy muszą ją jeszcze przetestować, by wydać ostateczny werdykt. Niektórzy dziennikarze mielu już jednak okazję dorwać się do multiplayera w trakcie specjalnych pokazów ogranizowanych przez Microsoft (m.in. CVG).

  • CVG – 9/10
  • Polygon – 9.5/10
  • Destructoid – 9/10
  • GamesRadar – 4.5/5
  • Shack News – 8/10
  • ThisGenGaming – 9/10
  • Connected Digital World – 10/10
  • GameStar – 9.3/10
  • I Love Videogamers – 9.5/10
  • Xbox Dynasty – 9.0/10
  • GamerGen - 18/20
  • LazyGamer - 8,5/10

 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Podejrzewam, że dla tej kompilacji warto będzie kupić Xboxa One.

Jestem pewien, że multi będzie znakomicie spełniało swoje funkcje jak to było w przypadku pierwszego Xboxa po premierze Halo i Halo 2.

Wtedy rozgrywki multiplayer w tych grach nie miały sobie równych i dzięki tym tytułom tak naprawdę usługa Xbox Live zyskała taką renomę i tak nabrała rozpędu.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mnie nie muszą do tej gry przekonywać, szykują się zarwane nocki jak kiedyś :)
 

Traffic

Xbox One
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
@djploki
Dzięki głównie Halo2 XBL działa obecnie w takiej formie w jakiej ją znamy.

Mówiłem, że 343i odwali dobrą robotę, jak widać - nie pomyliłem się.
 

Do góry Bottom