Red Dead Redemption 2. Poznaliśmy bonusy z Pre-Orderów

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Red Dead Redemption 2 to temat tak gorący, jak gorące są piaski pustyni na Dzikim Zachodzie. Równie gorące są wszelkie przecieki, w tym ten dotyczący bonusów rozdawanych w przedsprzedaży. Na liście m.in. koń bojowy i... waluta do GTA Online

Jak wiadomo, lepiej na mieście się nie pokazywać, jeśli się nie czeka na nową grę Rockstar. A już w ogóle to najlepiej się do tego nie przyznawać. Red Dead Redemtion 2 po prostu wzbudza wielkie zainteresowanie.


Tym bardziej uważać powinien Microsoft, który się pospieszył i wrzucił do swojego sklepu cyfrowego listę rzeczy, jakie dostaniemy, zamawiając RDR 2 przed premierą. Wychwycił to jeden z czujnych użytkowników na brytyjskiej stronie sklepu:Oto, co wchodzi w skład Pre-Orderowych smakołyków:

  • Koń Bojowy
  • Zestaw przetrwania banity
  • Dodatkowa gotówka do trybu Story w Red Dead redemption 2
  • Bonus w postaci 500,000 $ wirtualnej waluty do wydania w GTA Online
Dodatkowo osoby, które złożą Pre-Order do końca 31 lipca, otrzymają mapę skarbów do trybu Story.

Z powyższych rzeczy szczególnie interesujący wydaje się Koń Bojowy (czy będzie to jakaś szczególnie mocarna szkapa...?) oraz waluta wirtualna do GTA Online. Można ją oczywiście wykorzystać natychmiast po złożeniu zamówienia. To niezła forma zachęty dla fanów online'ówego szaleństwa Rockstar.

Ale może też świadczyć o czymś innym... że sieciowa część RDR 2 nie będzie odrębnym komponentem, tylko jakąś formą dodatkowego trybu do GTA Online. To oczywiście tylko moje spekulacje i zapewne więcej dowiemy się bliżej premiery gry.

 

Do góry Bottom