Red Dead Redemption 2. Wyciekła dokładna data premiery

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Red Dead Redemption II jest obecnie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2018 roku, które to mają szansę nie tylko na zdobycie sporej popularności, lecz także na zawojowanie całego gatunku, który reprezentują.

Niestety wciąż oficjalnie nie wiemy kiedy będzie nam dane wkroczyć na Dziki Zachód. Rockstar Games zapowiedziało jedynie, że premiera nadejdzie wiosną 2018 roku, więc pomiędzy 21 marca a 22 czerwca.

Teraz pewien duński sklep o nazwie CoolShop, który to ma swoje filie w wielu krajach Europy, więc można powiedzieć, że jest całkiem porządną firmą, opublikował na swojej stronie ofertę zakupu Red Dead Redemption 2 z datą premiery ustaloną dokładnie na 8 czerwca 2018 roku.

Termin ten wydaje się być całkiem prawdopodobny, gdyż mieści się w wyznaczonych przez Rockstar widełkach, a na dodatek wspomniany sklep w 2014 roku puścił parę z ust o premierze ulepszonej wersji GTA V, gdzie wtedy pomylił się raptem o 4 dni.



 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Oby data nie byla prawdziwa mam nadzieje ze wyjdzie wczesniej ! I oby nie opoznili premiery :(
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Oby gra była dopracowana nawet gdyby miała wyjść na jesień.
 

Gamemajstero

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Multi będzie czy tylko singiel? Bo jak by był multi to Kozak by był division na dzikim zachodzie
 

Piotrek Jóźwiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Multi będzie czy tylko singiel? Bo jak by był multi to Kozak by był division na dzikim zachodzie
Multi będzie, też czekam oby wyszła szybko :D
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Będzie multi,lootboksy i mikropłatności. Przecież zrobili gta 5 online choć fenomenu tego multi w gta 5 nie rozumiem.
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
też nie rozumiem fenomenu online w gta v kiedyś chwilę probówałem, ale nie wciągło mnie - nie zmienia to faktu że pod kątem singlowym to była najlepsza część serii, mam nadzieję że RDR 2 też pobije poprzedniczkę pod każdym względem (a jedynka to na poprzedniej generacji jedna z najlepszych gier jakie wyszły )
 

Misiek89gdz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czekam na kolejne materiały z gry! Czymś w końcu trzeba się karmić do czasu premiery. Pierwsza część to miód miód i jeszcze raz miód.
 

execor

Świeżak
Świeżak
Dla mnie może to wyjść nawet i w 2019, byle było dopracowane, bo pierwszą część uwielbiam i przeszedłem kilka razy, a na sequel czekam od dawna.
 

Do góry Bottom