1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Red Dead Redemption 2 z nową jakością interakcji z NPC po wyłączeniu mapy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 9, 2018 o godzinie 16:40.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4952
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gracze z całego świata odliczają dni do premiery Red Dead Redemption 2, a Rockstar podgrzewa atmosferę prezentując kolejne konkrety dotyczące produkcji. W przygodzie Arthura Morgana pojawi się opcja wyłączenia mapy, która wpłynie na nasze doświadczenie.

Red Dead Redemption 2 ma zapewnić podobno najbardziej dopracowany i rozbudowany świat w grach wideo. Twórcy zaprezentują zupełnie nową jakość i pewnym potwierdzeniem tych słów jest ciekawostka związana z mapą.

W Red Dead Redemption 2 pojawi się opcja zwiększenia immersji przez wyłączenie mini-mapy. Twórcy w ten sposób usuną z ekranu wszystkie ikonki i pozwolą nam lepiej wczuć się w wydarzenia na ekranie.

Jak jednak poradzić sobie z zadaniami oraz aktywnościami bez punktów? Deweloperzy poświęcili podobno mnóstwo czasu, by nagrać dodatkowe dialogi i wyłączenie mapy odblokuje nowe rozmówki pomiędzy niezależnymi postaciami a głównym bohaterem. NPC naprowadzą graczy na odpowiednie miejsce przez rozmowy.

Autorzy zaoferują w ten sposób dokładną „trasę” przez dyskusję – NPC mają podobno bardzo dokładnie tłumaczyć drogę i choć w tej sytuacji zdecydujemy się na znacznie trudniejszą rozgrywkę, to oczywiście Rockstar pozwoli poznać przygodę w taki realistyczny sposób. Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, bo jak wiadomo w Red Dead Redemption 2 każda nasza decyzja wpłynie na otaczający protagonistę świat i także na informacje otrzymywane od postaci niezależnych.

Zamierzacie podkręcić zabawę i wyłączycie mapę w Red Dead Redemption 2?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    176
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Katowice
    To ja jakiś dziwny jestem bo... nie odliczam dni do premiery rdr2...

petroz lubi to.
  4. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    900
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
  5. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Ja odliczalem dni do premiery ale jak żona powiedziała "ej. Kupię Ci edycję definitywna" i złożyła preorder to odliczam godziny :)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum