• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Red Dead Redemption 2 z nową jakością interakcji z NPC po wyłączeniu mapy

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Gracze z całego świata odliczają dni do premiery Red Dead Redemption 2, a Rockstar podgrzewa atmosferę prezentując kolejne konkrety dotyczące produkcji. W przygodzie Arthura Morgana pojawi się opcja wyłączenia mapy, która wpłynie na nasze doświadczenie.

Red Dead Redemption 2 ma zapewnić podobno najbardziej dopracowany i rozbudowany świat w grach wideo. Twórcy zaprezentują zupełnie nową jakość i pewnym potwierdzeniem tych słów jest ciekawostka związana z mapą.


W Red Dead Redemption 2 pojawi się opcja zwiększenia immersji przez wyłączenie mini-mapy. Twórcy w ten sposób usuną z ekranu wszystkie ikonki i pozwolą nam lepiej wczuć się w wydarzenia na ekranie.

Jak jednak poradzić sobie z zadaniami oraz aktywnościami bez punktów? Deweloperzy poświęcili podobno mnóstwo czasu, by nagrać dodatkowe dialogi i wyłączenie mapy odblokuje nowe rozmówki pomiędzy niezależnymi postaciami a głównym bohaterem. NPC naprowadzą graczy na odpowiednie miejsce przez rozmowy.

Autorzy zaoferują w ten sposób dokładną „trasę” przez dyskusję – NPC mają podobno bardzo dokładnie tłumaczyć drogę i choć w tej sytuacji zdecydujemy się na znacznie trudniejszą rozgrywkę, to oczywiście Rockstar pozwoli poznać przygodę w taki realistyczny sposób. Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, bo jak wiadomo w Red Dead Redemption 2 każda nasza decyzja wpłynie na otaczający protagonistę świat i także na informacje otrzymywane od postaci niezależnych.

Zamierzacie podkręcić zabawę i wyłączycie mapę w Red Dead Redemption 2?

 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
#4
Ja odliczalem dni do premiery ale jak żona powiedziała "ej. Kupię Ci edycję definitywna" i złożyła preorder to odliczam godziny :)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry