1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Red Dead Redemption 2 zwala z nóg. Gameplay z nowego hitu Rockstar

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 9, 2018.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4757
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Rockstar w końcu zaprezentował swoje wielkie nadchodzące dzieło. Siadajcie wygodnie i oglądajcie gameplay z Red Dead Redemption 2, czyli wielkiej przygody umiejscowionej na Dzikim Zachodzie.

Rockstar nie ma łatwego zadania. Oczekiwania graczy z całego świata są niezwykle wygórowane, jednak twórcy zamierzają ponownie podnieść poprzeczkę oferując wybitny świat, w którym zatopimy się na długie godziny.

Czy to będzie gra 2018 roku? Rockstar pozwolił nam spojrzeć na piękny i zróżnicowany świat, w którym natrafimy na różnorodne atrakcje. Główny bohater jest jednym z przedstawicieli gangu, którego członkowie gromadzą się w obozie – to właśnie w tym miejscu przygotujemy się do misji lub po prostu zgarniemy zadania poboczne. Rozwój miejscówki będzie zależny od naszych działań.

Deweloperzy spędzili mnóstwo czasu na stworzenie interaktywnego świata, w którym nasze najmniejsze decyzje będą miały ogromny wpływ na społeczność – w trakcie rozgrywki gracz musi zwracać uwagę na wszystkich NPC-ów, którzy w zróżnicowany sposób reagują na protagonistę. Nasze najmniejsze decyzje mają konsekwencje i Rockstar ma zaprezentować w tym wypadku zupełnie „nową jakość” . Koń pozwoli nam przechowywać broń, ale bez problemu na grzbiecie wierzchowca przwieziemy większą, upolowaną zwierzynę. Zdobyte skarby bez problemu spieniężymy.

W następnym materiale zobaczymy misje, aktywności, czy też nawet inne gangi. Rockstar rozpoczyna promocję!

Najnowszy tytuł Rockstar trafi na rynek 26 października i gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4 oraz Xboksach One. Studio nadal nie potwierdziło plotek dotyczących przeniesienia przygody na komputery osobiste, ale wydaje się, że jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu – podobnie zresztą było w przypadku wspomnianej przygody trzech gangsterów.

p_bladek i a_team lubią to.
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3095
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Cud miód i orzeszki, nawet wiedząc że pójdzie downgrade.

4. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1175
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;) Podkarpacie
    Wygląda bardzo dobrze - w sumie to rockstar więc chyba powinniśmy być spokojni o jakość gry :)

5. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Basildon
    To jest zbyt piękne by było prawdziwe. Gdybym nie wiedział, że to Rockstar powiedziałbym od razu, że co najmniej połowy z zapowiadanych smaczków w grze nie dostaniemy.

6. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    319
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Już się naczytałem jak to ludzie pędzą do Argentyny po preordery. Więc ciekawe czy będzie wersja z napisami PL. Pierwszą część ograłem z 2,3 lata po premierze , zraziło mnie to trofeum z przywiązywaniem zakonnicy do torów. No myślę że w dzisiejszych poprawnie politycznie czasach,tfu, im to nie przejdzie.

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    407
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    Rockstar ma wywalone na dzisiejsze czasy i poprawność polityczną. Ja i tak poczekam do premiery, nauczyłem się już, że nie należy ślepo w trailery i gameplaye wierzyć.

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1928
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wygląda miodnie. Ale poczekam sobie na fakty - jak wygląda na normalnym xbox one --- nie xbox one X ---.

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3095
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Takiej grafiki to nawet na XOX nie uświadczymy, wątpię by R* faworyzował MS. Dostaniemy to samo co na PRO tylko w większej rozdzielczości.

10. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    119
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Z jednej strony super, z drugiej ja mam wciąż wieeeelki niesmak ze względu na dzielenie graczy na lepszych i gorszych, czego Rockstar do tej pory aż tak nie robił - wycinanie misji to mega przegięcie... co innego dodawanie pierdół do multi dla maniaków, ale usunąć misję z podstawowej wersji to jest najgorsze co mogli zrobić i nie wiem czy przez to nie oleję premiery - chciałem premierówkę, ale za to poczekam i kupię używkę po roku - dwóch za pół ceny plus pewnie DLC z misją też gdzieś dorwę i zagram w pełną grę a nie wyciętą

Kendzi76 lubi to.
  11. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Preoreder już jest , jedyneczka ograna 3 razy :D

12. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    861
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
    Wygląda zacnie pytanie jak z plynnoscia na normalnych xboxach i ps cos czuje ze bedzie podobna plynnosc jak gta v na old genach ale i tak sie gralo i byl fun :) tak czy inaczej ufam Rockstarowi ze bedzie dobrze

Wczytywanie...

Poleć forum