• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

HOT! Red Dead Redemption 2 zwala z nóg. Gameplay z nowego hitu Rockstar

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Rockstar w końcu zaprezentował swoje wielkie nadchodzące dzieło. Siadajcie wygodnie i oglądajcie gameplay z Red Dead Redemption 2, czyli wielkiej przygody umiejscowionej na Dzikim Zachodzie.

Rockstar nie ma łatwego zadania. Oczekiwania graczy z całego świata są niezwykle wygórowane, jednak twórcy zamierzają ponownie podnieść poprzeczkę oferując wybitny świat, w którym zatopimy się na długie godziny.


Czy to będzie gra 2018 roku? Rockstar pozwolił nam spojrzeć na piękny i zróżnicowany świat, w którym natrafimy na różnorodne atrakcje. Główny bohater jest jednym z przedstawicieli gangu, którego członkowie gromadzą się w obozie – to właśnie w tym miejscu przygotujemy się do misji lub po prostu zgarniemy zadania poboczne. Rozwój miejscówki będzie zależny od naszych działań.

Deweloperzy spędzili mnóstwo czasu na stworzenie interaktywnego świata, w którym nasze najmniejsze decyzje będą miały ogromny wpływ na społeczność – w trakcie rozgrywki gracz musi zwracać uwagę na wszystkich NPC-ów, którzy w zróżnicowany sposób reagują na protagonistę. Nasze najmniejsze decyzje mają konsekwencje i Rockstar ma zaprezentować w tym wypadku zupełnie „nową jakość” . Koń pozwoli nam przechowywać broń, ale bez problemu na grzbiecie wierzchowca przwieziemy większą, upolowaną zwierzynę. Zdobyte skarby bez problemu spieniężymy.

W następnym materiale zobaczymy misje, aktywności, czy też nawet inne gangi. Rockstar rozpoczyna promocję!

Najnowszy tytuł Rockstar trafi na rynek 26 października i gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4 oraz Xboksach One. Studio nadal nie potwierdziło plotek dotyczących przeniesienia przygody na komputery osobiste, ale wydaje się, że jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu – podobnie zresztą było w przypadku wspomnianej przygody trzech gangsterów.

 


Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#5
Już się naczytałem jak to ludzie pędzą do Argentyny po preordery. Więc ciekawe czy będzie wersja z napisami PL. Pierwszą część ograłem z 2,3 lata po premierze , zraziło mnie to trofeum z przywiązywaniem zakonnicy do torów. No myślę że w dzisiejszych poprawnie politycznie czasach,tfu, im to nie przejdzie.
 


Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#9
Z jednej strony super, z drugiej ja mam wciąż wieeeelki niesmak ze względu na dzielenie graczy na lepszych i gorszych, czego Rockstar do tej pory aż tak nie robił - wycinanie misji to mega przegięcie... co innego dodawanie pierdół do multi dla maniaków, ale usunąć misję z podstawowej wersji to jest najgorsze co mogli zrobić i nie wiem czy przez to nie oleję premiery - chciałem premierówkę, ale za to poczekam i kupię używkę po roku - dwóch za pół ceny plus pewnie DLC z misją też gdzieś dorwę i zagram w pełną grę a nie wyciętą
 


Do góry