• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Red Dead Redemption II

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Featured Thread #1

W wątku tylko opinie!

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

RDR2 to pierwsza gra przy której usłyszałem że mam wentylator w konsoli :D Przez chwile miałem dziwne wrażenie jak to przecież nie gram na PlayStation co tak szumi ?!

+ Graficznie jest schludnie, nie ma efektu łał ale gra wygląda bardzo ładnie szczególnie efekty świetlne robią robotę.
+ Gra posiada bardzo wiele mechanik.
+ Gra nie zostawia gracza samego sobie nawet na chwilę, a to jakąś kobietę porwano i krzyczy o pomoc a to jakiś facet wlazł we wnyki a to inny został ugryziony przez węża..
+ Mapy , zagadki, skarby, smaczki, sekrety, easter eggi.. misja z Polakiem :D
+ Jak na tak ogromny tytuł nie uświadczyłem większych błędów, pomijam tu jakieś dziwne akcje czy przenikający dach przez cysternę wody na stacji kolejowej.
+ Natywne 4k na XOX.
+ Ciekawe wciągające misję poboczne.
+ Wypełniony świąt gry.
+ Kamera pierwszoosobowa.

+/- Senna rozgrywka, brak jakiś większych akcji nie dla fanów GTA.
+/- Polubiłem zbira Arthura
+/- Rdzenie rozgrywki - nie bardzo jestem przekonany do tego ale na szczęście nie przeszkadzają gdyż nie są nachalne.

- Efekty pogodowe potrafią się zmienić od tak, jest piękna gesta mgła a tu nagle pstryk i znika.
- Państwo policyjne, będąc na totalnym odludziu gdy wplątałem się w strzelaninę z jakimś typkiem i go zabiłem to nagle jestem poszukiwani, ja się pytam jak ? W okolicy żywego ducha!
- Samobójcy w miastach rzucający się pod kopyta konia, gra uznaje to jako akty naszej agresji i jestem od razu poszukiwany.
-Bardzo słaba jakość tekstur dłoni/rękawów co w trybie pierwszoosobowym mocno widać.
-Koniom brak instynktu samozachowawczego, ciągle się gdzieś przewracają, wbijają w drzewo czy inne konie i Artur spada.
- Idiotyczne spowolnienie ruchów w obozach i miastach.
- Szeryfowie którzy wyskakują totalnie znikąd od razu do mnie strzelali, nie było ''pan pojedzie z nami''.
- Opcja zmiany pola widzenia jak w GTAV kosmetyczna, jakieś 10' na oko to tyle co nic.

- Jadę na dachu pociągu zwiedzam pół mapy przejechałem w pewnym momencie pociąg staje w szczerym polu bez powodu rozglądam się a tu trwa napad, mówię nie będę się w to mieszał... nagle z dupy jestem poszukiwany i grzywna 50$, za damski wuj się pytam ?!

- Drze się do mnie jakiś typ, koń mu zwiał i stoi w środku niczego prosi o pomoc to zatrzymuje się a on do mnie z tekstem ''śledzisz mnie ?'' I celuje z broni, po chwili odchodzi.. dobra zlewam go i jadę a zza pleców słyszę ''ty cwelu!''

-Jadę spokojnie przez las nagle szeryfowie wyskakują i ubili mnie, jadę dalej nie minęło 10s a tu kolejni i znowu zginąłem i tak po czwartym razie rzuciłem padem o ścianę, w grze bardzo mało się zarabia a ja straciłem w 2 minuty ~400$

Jak na 25% gry to jestem bardzo zadowolony, miałem obawy bo pierwsze RDR mi nie podeszło ale RDR2 jest świetne! Zaryzykowałbym stwierdzenie że RDR2 przebija GTAV ale nie dlatego że wyszło kilka lat później ale ze względu na kunszt i dopracowanie czego zabrakło w V przez skupienie się na trybie sieciowym.

futureshock

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie jedna z najlepszych gier obecnej generacji. W tym roku wyszło wiele mocnych gier, ale RDR2 to taka wisienka na torcie.

Poniżej kilka moich screenów, z pierwszych godzin na dzikim zachodzie:

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Rewelacja: takie są moje wrażenia z pierwszych 20 godzin, niestety tylko tyle udało się pograć od premiery. Grafika piękna i gra się rewelacyjnie. Polecam każdemu niezdecydowanemu.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

bld

XBOX MANIAK
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tyle wiem, ale tak zwykłe strzały to zabijam na raz tylko spada z 3 na 2 gwiazdki, obczaiłem i wykonuje strzały na drobną zwierzynę ale nie mogę zabić na raz ( w głowę i żyje normalnie zombi królik) i już kończy mi się cierpliwość do tych królików
Na zwierzaki rób RB, i tam masz w lezym dolnbym rogu informacje jak je zabijać i jakiej broni uzywać , ja np na żółwia musiałem wytworzyć strzały na zwierzynę małą , na jelenia z 3 gwiazdkami karabin z lunetą , strzał tylko w głowę. Najlepiej jak chcesz daleko robić to masz lornetkę.

Teraz kilka co do RDR2 , gra jest miodna , ładnie wygląda , gra się przyjemnie , krajobraz jest super , przebiegające przypadkowo zwierzaki , ludzie , konie , zdarzenia losowe. To wszystko sprawie że gra jest realistyczna.

Może więcej napisze jak ją skończę :)

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Takie pytanie - mam grę w wersji pudełkowej (standardowej) na Xboxa, w środku był kod na zawartość przedpremierową (niezbędnik bandyty i koń bojowy). Wbiłem kod za pośrednictwem strony internetowej, udało się zrealizować, ale jest tam coś takiego jak "Produkt obecnie niedostępny". To nie jest właśnie to, do czego ma wcześniejszy dostęp PS4? W stajni go nie ma, tam też nie ma takiego do kupienia.

bld

XBOX MANIAK
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Skończyłem grę , ta gra obok hmmm gta V jeśli chodzi o rozbudowanie i fabułę ma wszystkie gry pod sobą

Świat jest tak wielki że masarka , jeżdżenia , robienia , napadania i to oporowo , nie można się nudzić w tej grze.

Gierole ukończyłem, fabułę na 100 % a całkowitej gry na 90 % nie żałuję ani jednej wydanej złotówki na tą grę ;-)

Przy okazji napiszę że jest rewelacyjny soundtrack ;-)

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Do góry