• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Red Dead Redemption (Liar's dice)

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Gram w taka gre w knajpie na "Thieves Land" ----> "RDR Liar's dice"
ale kompletnie nie wiem o co tam chodzi moglby mi ktos troche pomoc ?

z gory dzieki :)

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Kazuun z konsolowisko.pl napisał:
Każdy z graczy ma na starcie odpowiednią ilość kości (chyba 5). Na znak wszyscy mieszacie i "rzucacie" je na stół. Potem możesz podejrzeć ile i jakie kości masz u siebie. Potem obstawiasz właśnie to ile jakich kości jest na CAŁYM stole.

Np:
Przeciwnik 1 obstawia że są przynajmniej dwie 2-ki
Przeciwnik 2 obstawia że są przynajmniej trzy 2-ki
Ty masz np trzy 2-ki u siebie, to śmiało możesz zaryzykować, że jeden z nich też je ma i obstawić ze są przynajmniej cztery 2-ki (tę metodę bym właśnie stosował. Mnie dała ona Trophy)

Nie da się obstawiać mniejszych wartości niż już obstawione ale to raczej zrozumiałe (w sensie ze jak ktoś dał że są cztery 4-ki, to nie możesz postawić na to że są trzy 3-ki). Ten kto przeholuje ze swoim obstawianiem traci jedną kość i odkłada ją na środek stołu. Wygrywasz jak konkurenci stracą wszystkie kości.

Ogólnie chodzi o to żeby nie przeholować i nie dać za dużo.Graj w miarę zachowawczo a powinno wpaść CI nawet Trophy/Achie za tę grę bez większego problemu. Ja je dostałem w czasie swojej pierwszej gry.
Skopiowałem z
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
. Mi to pomogło i myślę że ci też to w jaki kolwiek sposób pomoże.

Do góry