Red Dead Redemption – nieumarli nadchodzą!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Nikolai

Banned


Czy sprawiły to czary indiańskich szamanów, czy też inne, bliżej nieokreślone czynniki, jest jednak faktem, że nieumarli pojawili się w Red Dead Redemption i bynajmniej nie są spokojni. Zobaczcie to na własne oczy.

Red Dead Redemption’s Undead Nightmare wprowadza do gry zombiaki i inne kreatury. Jeśli ktoś zna S.T.A.L.K.E.R., to z pewnością zgodzi się ze mną, że ten biegnący na czworakach przypomina nieco Snorka, prawda? Rozszerzenie to będzie do nabycia już niedługo.

źródło: grrr.pl

Dla mnie to świetna informacja, bo kocham Zombie w tego typu gracch! :)
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
to bedzie MP? SP?
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam se wolę odpalić L4D ;)
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
jakiś boom na tych nieumarłych jest -.- Zombie na dzikim zachodzie ?

nie zdziwie się, jak w Hot Pursuit będą zombie się ścigać ... parodia.
 

shakal

Użytkownik
Użytkownik
jakiś boom na tych nieumarłych jest -.- Zombie na dzikim zachodzie ?

nie zdziwie się, jak w Hot Pursuit będą zombie się ścigać ... parodia.
Masz zupełną rację. Plaga gier z zoomie itp. Była moda na takie filmy, teraz przyszła kolej na gry.
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
żałosne są te zombie mody, nie wiem kto sie tym tak jara, ale ktoś musi skoro robią taki badziew.
Swoją drogą DLC do RDR wyszlo strasznie duzo, gra w to ktoś jeszcze?
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Macie racje. Kolejne upychanie w grach zombie jest niepotrzebne.
 

Ancient296

Użytkownik
Użytkownik
Może jeszcze DLC do Fify z możliwością gry zombiakami ? No ludzie, opanujcie się, to już jest przesada. Mamy L4D i inne gry, które są na to nastawione od samego początku, to po co wrzucać zombie do gry takiej jak RDR ?
 

Fydeus

Użytkownik
Użytkownik
Zombie wydają się śmieszne dla gry z takim klimatem , Zombie są dobre a nawet świetne do Dead Rising 2 czy Left 4 Dead a RDR należy zostawić w spokoju ;D
 

Raid

Świeżak
Świeżak
Narzekamy a tak naprawde sami nie wiemy na jakiej zasadzie ma to dokladnie funkcjonowac i jaki bedzie gameplay. Zagrajmy i skomentujmy ;p A nie wielkie filozofie ;d ja mysle , ze ta gra to juz marka i wiedza co maja robic , a jak jest w praktyce zobaczymy .
 

Qsh

Użytkownik
Użytkownik
To jest w formie aktualizacji czy co? Na marketplace nigdzie nie widzę tego dlc

edit: aaa kurde, to jeszcze nie wyszło .
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
K...a z.......e to będzie,że tak powiem.W tym miesiącu kupie RDR i te DLC.Podobają mi się takie klimaty wiejskich hat i pustkowi obiegniętych hordami nieumarłych.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Szkoda że nie było tego na początku tak jak Nazi Zombies w CoDzie ale fajnie że robią coś takiego :DD
 

Nikolai

Banned
uhu!! Kocham takie klimaty jak na tym filmiku, ale spoko, Dżon Marston nie takich cwaniaków pokonał. Ale bardziej chciałbym żeby Zombie oblężały miasto, a nie jakiś pojedyńczy dom. A może co-op ? Niedźwiedz-zombie wygląda strasznie :D
A tutaj na poprawe humoru :

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom