1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Red Dead Redemption - podpięcie profilu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 1shot2killz, Maj 28, 2018.

1. 1shot2killz

1shot2killz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć,
    zakupiłem sobie RDR. Jako, ze ma wsteczną kompatybilność zainstalowałem ją na Xbox One.
    Gra się uruchamia, ale jest problem z profilem, a co za tym idzie zapisywaniem stanu gry.
    Gdy uruchamiam pyta się o profil, klikam pobierz profil i nie znajduje nic. Rozumiem, że nie można podpiąć tej gry pod profil X1. W takim razie jak stworzyć nowy profil na X1, który będzie współpracował z grą RDR?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3776
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gra się podepnie normalnie pod Twój profil na X1, bo to te same konto. Jak odpalisz RDR na X1 to wciśnij na padzie te dwa najmniejsze guziczki na padzie start + back i pojawi się menu dasha X360. Tam wciśnij zaloguj się i powinno zaskoczyć :) Jeśli nadal nie to niestety nie pomogę.

4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Zadziała normalnie, jak grałem w jakąś gierkę ostatnio z X360 (nie wiem czy nie Gears of War), to udało mi się to zrobić, żadnego profilu nie pobierałem. Nie powiem jak, bo nie pamiętam, ale nie było to jakoś szczególnie skomplikowane :D. Da się w skrócie.

5. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1232
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;) Podkarpacie
    Też kupiłem kiedyś RDR na XO i grałem bez najmniejszego problemu - zalogowałem się i tyle :)

Wczytywanie...

Poleć forum