Red Dead Redemption - problemy

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie znajde misje Stranger "California"? Musze ja zaliczyc dla Treasure Hunter uniform
wejdz w 4 outfit i x potem przejdz do mapy i masz obszar gdzie jest ta misja.
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
czy ktos wie jak/gdzie rozpocząc pojedynek rewolwerowcow? :D
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
Moze ktos napisac w punktach , jak zdobyc ciuchy do avatara (mam sombrero) i jak sie rzuca tymi podkowami bo nie mam pojecia
 

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Chodzi mi o Bandito Outfit Scrap 4 pisze: Claim A Bandito bounty alive. Myślałem że chodzi żeby złapać bandytę żywego ale jednak nie to wie ktoś co trzeba zrobić ?
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
no właśnie proszę jak zdobyć jakiś stroj do johnego??

@gozdzikowa
pare postow wcześniej napisałem jak zdobyć koszulkę mam już sombrero i koszulkę a co reszta proszę napisać jak ktoś znajdzie;))
 

rawil

Użytkownik
Użytkownik
Ja męczę się z Bollars Twin Outfit, 3 ubranie. O co kaman w 4 punkcie bo nie rozumiem? Co trzeba zrobić?
 

paco45

Użytkownik
Użytkownik
Witam , mam problem z misją u West Dickensa gdzie mamy się ściągać tymi małymi powozami, czy co to jest ;p Dojeżdżam na linie startu, ale większość koni ma jakby zakopane kopyta w dodatku trzęsą się jakby nimi miało rzucać po całej mapie. Ma ktoś taki problem? Może trzeba coś zrobić, żeby było normalnie. Mam grę zainstalowana na dysku. Nazwa tej misji ma słowo "cheats" więc może trzeba zrobić jakieś oszustwo, a nie się ściągać ;) Z góry dzięki za pomoc.
Mi pomogło zastrzelenie jednego z koni. Drugi ruszył z miejsca bez problemu.:D
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
: Get a headshot while in Expert Mode in Single Player.
[/URL]

co to jest ten expert mode
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Gra w expert mode wyłącza autocelowanie-masz to w opcjach.
 

lbjcavs

Świeżak
Świeżak
jak się na tym koniu jeździ w misji gdzie się ścigasz z tą panią. bo cały czas spadam :/
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Masz pasek po lewej od mapki (niebieski) to stamina konia, musisz wciskać klawisz "A" by koń galopował polecam kilka razy na lepszy start a potem klepać "A" co trzy sekundy a nie cały czas, z biegiem czasu i mając lepszego konia polecam dwa razy "A" na 3,4 sekundy i mamy full prędkość i staminę zawsze mniej więcej w połowie a gdy zyskasz wprawę prawie nie będziesz jej tracił.
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Zeby zestrzelic kapelusz musisz celowac nie w głowe, tylko w bok kapelusza (w to takie cos na około głowy ktore daje cien :) )

WIEM O CO BIEGA W DUELU!!!!
A WIĘC:
Mozliwe ze trzeba czekac na DRAW chociaz nie jestem pewny. Wciskasz LT i wchodzisz w tryb dead eye. Celowniczek raz sie zmniesza raz zwieksza. Trzeba wcisnac RT w momencie kiedy celowniczek jest mały, wtedy pasek po prawej stronie leci duzo do góry, w przeciwnym wypadku, tylko troszkę i mozna przegrac :p
 

loosersPL

Banned
Użytkownik
jeżeli ktoś chce wrócić na pierwszą część mapy po misji z tratwą to jest most kolejowy między domem a chuparosa konkretnie fronter bridge, może się komuś przydać, ogólnie gra wymiata- dobry patent z oszukiwaniem w pokera :) dorobiłem się fortuny :p ( opcja dostępna dopiero w meksyku)
pozdrawiam
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
W duelach nie chodzi o zadne celowniki! Kazda czesc ciala jest inaczej punktowana, jak trafisz wiecej pkt niz przeciwnik to wygrywasz.
 

pretorian85

Świeżak
Świeżak
wie ktoś czy ta gra jest planowana w pl ?
 

kamilwar5

Banned
Użytkownik
wie ktoś czy ta gra jest planowana w pl ?
Koleś jakiś tęmpy jesteś ? Była mówione 100000 razy że nie ma pl i nie jest planowane.
 

bgszef

Banned
dobra panowie, dzisiaj 18, mozna juz sie na live laczyc? :D bysmy mogli cos cyknac :p
 

ham187

Użytkownik
Użytkownik
jak się na tym koniu jeździ w misji gdzie się ścigasz z tą panią. bo cały czas spadam :/
podczas wyścigu nie może zejść do końca niebieski pasek który masz z lewej strony obok radaru on się automatycznie ładuje
 

rawil

Użytkownik
Użytkownik
Czy trafił już ktoś na poradnik i mapę z opisem?
 

ham187

Użytkownik
Użytkownik
Czy trafił już ktoś na poradnik i mapę z opisem?
chyba jeszcze za wcześnie na to
 

Do góry Bottom