Red Dead Redemption

D

Deleted member 50854

Guest
Chciałem ściągnąć Red Dead Redemption . Czy trzeba znać angielski idealnie żeby ja przejść? Tak jak to było w niektórych misjach w GTA IV ? Albo ściągnąć inna grę, jaka polecacie?
 

dans12949

Banned
Raczej nie
 

supermegazord

Użytkownik
Użytkownik
ja gram, moja żona gra i spokojnie nawet nie trzeba się jakoś specjalnie skupiać żeby zrozumieć o co chodzi najlepsze jest to że mówią wyraźnie bez tego akcentu jaki był w GTA4. Słowem jednym jest OK
 

Creed

Użytkownik
Użytkownik
ja gram, moja żona gra i spokojnie nawet nie trzeba się jakoś specjalnie skupiać żeby zrozumieć o co chodzi najlepsze jest to że mówią wyraźnie bez tego akcentu jaki był w GTA4. Słowem jednym jest OK
Potwierdzam :)
Pozdrów żone ;]
 

snake

Użytkownik
Użytkownik
nie trzeba dobrze znać angielskiego są łatwe polecenia lub się można domyśłić
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
Ale polecenia w grze to nie wszystko. Liczą się tu świetne dialogi i bez porządnej znajomości angielskiego sporo funu ucieka. A jak wiadomo w grach od rockstara scenariusz jest bardzo rozwinięty.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gry R* mają świetną fabułę, która wypełnia grę, warto znać angielski choćby po to żeby się w nią wgłębić. Jednak jeśli to komuś wisi, to może grać na "pałę"
 

maciek360

Użytkownik
Użytkownik
Wisi to szmaciarzom z Cenegi i przez to spora ilość graczy musi grać na pałę ...
 

Do góry Bottom