X360 Red Dead Redemption

Bladzior

Świeżak
Świeżak
siemka ja w pokera wygrałem 3 razy z rzędu FART!!!!!;)))
mam pytanie czy można sie przebierać bo jest szafa na trailerach widziałem że john jest inaczej ubrany;)))
umiesz już kożystać z usług prostytutek bo ja jeszcze nie;??;(((
No ja już mam inne ciuchy... płaszcz i elegant suit do gry w pokera ;p
Ladacznic jeszcze nie mam ;D nie wiem w ogole czy jest taka możliwość w grze.
Ale znalazłem minusa tej gry... pływanie ;/ nie podchodzcie do wody... bo pokaże się wam napis DEAD ;/;/;/
 

Baca

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem w parę pierwszych misji i wrażenia mam mięszane. Graficznie i grywalnie bardzo dobrze ale strasznie koli mnie w oczy model jazdy konno który mi zupełnie nie leży, taki jakiś "sztuczny". Na razie dopatrzyłem się jednego minusa bo zagrałem dosłownie pół godzinki więc za wiele oceniać nie mogę.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
A w tej grze jest takie coś jak burze , deszcz , słońce , po prostu zmienna pogoda , i jak to wygląda?? realistycznie ??

I czy są jakieś elementy RPG typu levele , skille , staty , upgrade broni ?
zmiany pogody są i to b realistyczny np jak leci deszcz to robią sie kałuże itp itd burza wiatry
albom jak przejdziemy po kałuży to woda pluska;
 

Johny0000

Użytkownik
Użytkownik
Jak narazie gra jest fajna grafika ładna strzela sie niezle a co niektorzy pisza ze bez sensu ze miasteczka sa tak oddalone od siebie a jak bylo na dzikim zachodzie pare dni sie jezdzilo do innego misteczka
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
U mnie też są czasem spadki... A tak w ogóle to grę już przeszedłem zajęło mi to ok. 11 godzin 30 minut, jak dla mnie to gra stoi dużo wyżej niż GTA 4.
 

krys089

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja już gram prawie 3h i na razie gra się jeszcze nie rozkręciła, a i słaby jak dla mnie początek, uczę się jeździć na koniu, strasznie wkurzające sterowanie, trzeba nabrać wprawy oraz tym dalej tym będzie lepiej taką mam nadzieje... hehe pamiętam jak final fantasy xiii rozkręcił się dopiero po 20h.

P.S. Jest gra przez system link, osobiście sprawdziłem.

EDIT: Jak wychodziłem z baru gościu rzucił się na kobiete i sprzedał jej kose ;p oczywiście pomściłem kobiete i okradłem po czym kase wydałem w barze i partyjke pokera i spłukany jestem :/ dobra wracam coś zarobić ;p
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Każdemu spada framerate przecież każda konsola ma te same podzespoły nie ? czasem podczas cutscenek na chwilkę dosłownie sekundę lekko zwolni, czasem jadąc bezpośrednio przez dym ale to są sekundowe sprawy więc i tak bez znaczenia :) Ja zrobiłem kilka zadań i bawie się zwiedzam :p niesamowicie to się prezentuje ale czy tylko ja zauważyłem że niebo jest nieruchome.
 

Johny0000

Użytkownik
Użytkownik
no niestety sie nie rusza niebo ale raczej chmury :)
 

Kamellot

Użytkownik
Użytkownik
A ja tak małą odskocznie zasugeruję:



Ciekawe po jakim czasie się one odblokują:D
 

dawajrowa

Banned
igorro przy ilu % kończy sie główny wątek i ile masz wykonanych misji ?
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Przy 60 paru% się gra kończy ( nie wykonywałem żadnych misji pobocznych itp.), a misji to jest chyba 57 lub 58.
 

Litwin95

Banned
A format gry jest taki sam jak w GTA? Tzn. że bierzemy misje od zleceniodawców i za wykonanie dostajemy kasę, za którą możemy sobie kupować różne głupoty, tak? :)
 

bgszef

Banned
A ja tak małą odskocznie zasugeruję:



Ciekawe po jakim czasie się one odblokują:D
ja mam ok 20% gry 6h grania i dopiero odnlokowalem sombrero ;P
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Tak, zastosowano tam silnik euphoria, więc fizyka jest ta sama.
 

krys089

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja tak małą odskocznie zasugeruję:



Ciekawe po jakim czasie się one odblokują:D
Mi się odblokował jakiś ciuch po pierwszej pobocznej misji Wanted :whistle:
 

AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś tu napisał wcześniej że ukończył grę w 11 h , bgszef napisał że ma 20% ukończenia gry i 6 h. Całkiem możliwe że kolega który twierdzi że skończył grę chyba mija się z prawdą lub wykonywał tylko misje głównego wątku.
 

EasyMan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak, zastosowano tam silnik euphoria, więc fizyka jest ta sama.
Fizyka nie jest taka sama, jest lepsza przynajmniej ja to odczuwam tak po wielu godzinach spędzonych z GTAIV i jej dodatkami. Gra jest wykonana wręcz prefekcyjnie np. jedziesz sobie gdzieś i nagle widzisz jak jakiegoś wieśniaka gonią wilki(możesz mu pomóc zabijając je co skutkuje punktami do honoru i sławy,oczywiście jakaś kaska wpadnie lub zostawić go na pożarcie :p czego ja osobiście nie zrobiłem) tych przykładów jest od gorma ale nie chce zdradzać bo komuś może się przytrafić a zawsze jakaś miła niespodzianka :D
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Myślę,że wykorzysta pełnię możliwości , ale dopiero przy GTA V.
 

Cybuch

Użytkownik
Użytkownik
@nakonwf
jak dla mnie RDR wypada lepiej graficznie niż Alan Wake który czasem aż razi teksturami niskiej jakości. Tak jak napisałem dla mnie graficznie RDR stoi wyżej od AW, i nawet nie pod tym względem. RDR ma lepszą grywalność, fabułę itd. ale nie ma co porównywać bo to całkowicie dwie odmienne gry.
 

nakonwf

Użytkownik
Użytkownik
@Cybuch ale chodzi mi tylko o samą grafikę. Wiem, że pod innymi względami AW wypada nie najlepiej. Ale grafika w mojej opinii jest lepsza niż w RDR.
 

Do góry Bottom