X360 Red Dead Redemption

Wi1q

Użytkownik
Użytkownik
Red Dead Redemption - opinie



Nazwa: Red Dead Redemption
Data wydania: 21 maja 2010
Gatunek: Gra akcji, Sandbox, TPP
Multiplayer: do 16 graczy
Developer: Rockstar San Diego, Rockstar North
Wydawca na świecie: Rockstar Games
Wydawca w Polsce: Cenega Poland

Opis:
Red Dead Redemption to sequel wydanej w 2004 roku gry Red Dead Revolver. W przeciwieństwie do pierwszej części serii – kontynuacja zebrała wysokie noty oraz tytuł gry roku 2010 na gali VGA 2010. Gra opowiada historię umiejscowioną w 1911 roku, a głównym bohaterem jest niejaki John Marston – były członek gangu, który porzucił swoje dawne życie na rzecz rodziny. Niestety jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Przedstawiciele amerykańskiego rządu porywają rodzinę Marstona, i rozkazują mu złapać przedstawicieli gangu z którymi John niegdyś współpracował i wiódł życie rozbójnika. Z miłości do swojej rodziny nasz bohater wyrusza w poszukiwania swoich dawnych przyjaciół. Całość została okraszona niezwykle piękną oprawą wizualną uzyskaną dzięki zastosowaniu autorskiego silnika graficznego R.A.G.E oraz muzyką skomponowaną przez członka zespołu Friends of Dean Martinez, Billego Elma.

Trailer:

Pegi:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Wiec pograłem wczoraj troche. I powiem ze gra w 100% spełniła moje oczekiwania. GTA na dzikim zachodzie :) Jest duzo misji pobocznych, grafika o niebo lepsza niz GTA, o fabule narazie nic nie moge powiedziec bo dopiero zaczynam. Bardzo fajne jest to że po złapaniu konia trzeba go oswoić, można polować na zwierzyne i zdzierać z niej skore, rzucać podkowami, grać w pokera, solidnie wypić w barze, zlapac kogos na lasso i ciagnac na koniu :) Mozna by bylo pisac i pisac ale najlepiej ściągnąc i zagrać. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Red Dead Redemption - pytania nie ma,wiec napiszę tu.
Czy wiecie juz cos czy jest cos takiego jak w GTA4,ze od"misji" do "misji" byly czasem duże odleglości i po dluższym graniu nie mialem ochoty jechac samochodem,to wsiadalem do Taxi i wiózł na miejsce.Czy tu może tez jest cos takiego.Jakiś dyliżans?

http://xboxforum.pl/pomoc-f19/red-dead-redemption-problemy-53857.html
Jednak się znalazł. /Bazajaytee


Sorry i THX.
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Zrobilem 2 misje. Wiec duzo powiedziec nie moge. Sama postac bohatera podobna do Niko z GTA IV :D Klimat super, duzo mozliwosci (jak to w R* bywa), nawet ladna grafika chociaz jakas specjalnie piekna to ona nie jest, jedynie co narazie mnie denerwuje to jazda na koniu, jakas taka sztuczna, moze jest to kwestia przyzwyczajenia ale gre jak najbardziej polecam. :)
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Nieruchome niebo śmieszy, jazda konna mi się podoba sztuczka hmmyy mi wydaje sie w porządku choć bliższego kontaktu z końmi nie miałem, intro klimatyczne ale bez tego czegoś niestety spodziewałem się wejścia z wielką pompą :) Grafika daje rade piękne widoki, czasem w cutscenkach spada framerate ale to sporadycznie ważne by podczas gry tego nie było, w ogólnej ocenie daje 9/10 bo jest świetna a klimat wspaniały lecz brak tego czegoś co wcale nie umniejsza przyjemności z gry.
 

szoch

Użytkownik
Użytkownik
no pogralem 30 min no i gra niesamowicie mi sie podoba teraz musialem skonczyc ale juz nie moge sie doczekac jak bede pykal wieczorem. Na pierwszy rzut oka jest to GTA na dzikim zachodzie z lepsza grafika. Napisze wiecej jak pogram dluzej.

Co do kolegi wyzej to nie wiem co mu sie nie podoba w grafice jak dla mnie jest na bardzo wysokim poziomie i strasznie mi sie podoba .Kolega moze spodziewal sie grafy w stylu Crysisa:)
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
nie ma doczytywania mi framerate spadł w mieście szeryfa ale potem jak drugi raz poszedłem do tego miasta bylo normalnie hehe
 

ham187

Użytkownik
Użytkownik
pograłem dwie godzinki zrobiłem kilka misji głównych i pobocznych ogólnie zapowiada się bardzo ciekawie szczególnie polowanie na różne zwierzęta obdzieranie ze skóry....polecam wszystkim
 

Bladzior

Świeżak
Świeżak
Jak narazie gra jest rewelacyjna.
Klimat dzikiego zachodu !! przede wszystkim dla fanów takich klimatów.
Jak ktoś nie lubi zwiedzać świata na wierzchowcu , może wydać się nudne... ja jestem zachwycony ;) Grafika BAAARDZO DOBRA! Ogólnie , animacje postaci , konia genialne!
Prostytutki ? są ... ale jak na razie nie można korzystać z ich usług ;P
Gra w Pokera jest super :D Przewaliłem całe pieniądze w 5min ;D hehehehehe
Gra na długiiiiiiieeeeeeeee godziny... POLECAM w 100% !!!
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
to zależy raz trafiłem na zaludnione miasto a po paru minutach wróciłem i puste zastałem
 

AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest świetna, ja nie lubię tematyki dzikiego zachodu a gra mnie wciągnęła. Wspaniałe zachody słońca, ogólnie oświetlenie itd. gra wspaniała.
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Fajna gierka. Ale gta IV lepsze chyba.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Ten pasek jest chyba od życie a jest pełny bo się chyba sam odnawia
Co do lassa to zdobywa się go w późniejszej rozgrywce raczej.
Byłem w sklepie i nie widziałem żeby można było kupić

@UP

Co do zwierząt to są od szczurów, królików, aż do saren dzików i wilków
Fajną opcją jest to, że np jadąc z miasta do miasta nagle napotykasz gościa który woła o pomoc bo go np wilki atakują, więc wtedy mu pomagasz, zyskujesz 'honor' etc

Co do chwytania 'zbirów' to później będzie wybór jak się będzie miało lasso
Jak typa zabijesz i przywieziesz do szeryfa to dostaniesz mniej hajsu, jak za np postrzelenie go w kolano i wtedy złapanie
 

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odpaliłem gierkę w nadziei na GTA 4 w klimatach westernu. Grałem około 4 godziny i mam już jakieś odczucia po grze. Zacznę od tego co mi się nie spodobało. Ukończyłem kilka misji głównych jak i pobocznych w cut-scenkach jak i w rozgrywce (misje poboczne )wiele nudą brakuje akcji. Miasta są bardzo małe a odległości między nimi za duże. Krajobrazy się powtarzają a w nocy jest jak w dzień (za jasno). Jazda koniem jest co najmniej dziwna raz mogę jechać szybko raz nie zahaczam o krzaki przez które powinienem bez problemu przejechać. Według mnie za mało muzyki jadąc pustkowiami cisza. Grafika mimo iż nie powala, mnie się podoba ale tylko w słoneczny dzień. Nie wiem co będzie dalej w grze więc to co napisałem opiera się na początku gry.
 

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
Jezu, nauczcie się w końcu tego angielskiego! KAŻDA gra wymaga takiej samej znajomości, jak rozumiesz inne to tą też zrozumiesz. Co do gry to R* wypuściło nową genialną serie (nie liczę Red Dead Revolwer bo to kpina jest). Na pewno będą kontynuacje. Grafika jest dużo lepsza niż ta z IV. Rozgrywka wydaje się różnorodna tak więc nie będziemy się nudzić.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Fabuła jest tak prosta, że i bez dzwięku można się domyśleć o co chodzi
Ja mam jedynie jeden problem bo w dalszym ciągu nie wiem skąd wytrzasnąć lasso :(

Zbirów z listy 'wanted' już troche zabiłem, ale za ujęcie go żywego dostaje się 2 razy więcej więc te lasso chciałbym już sobie ogarnąć
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
Fabuła jest tak prosta, że i bez dzwięku można się domyśleć o co chodzi
Ja mam jedynie jeden problem bo w dalszym ciągu nie wiem skąd wytrzasnąć lasso :(

Zbirów z listy 'wanted' już troche zabiłem, ale za ujęcie go żywego dostaje się 2 razy więcej więc te lasso chciałbym już sobie ogarnąć

Trzymasz LB i wybierasz prawa galka na lasso .
 

MattHott

Świeżak
Świeżak
Gra jest bardzo dobra pod każdym kątem spełniła moje oczekiwania 100% ocena 5/5 Godna polecenia jeśli ktoś lubi klimaty Gta w wersji dzikiego zachodu.
 

Bladzior

Świeżak
Świeżak
Lasso dostaje się w jednej z misji u tej kobity MacFarcośtam ;P

Czemu wszyscy porównują tą gre do GTA IV ?? ;/
Przecież to zupełnie inne gry... inne światy...
Ktoś tam wyżej napisał... że miasta są za małe ... a jakie mają być ?:D
Przecież to nie NY z GTA... tu są mieściny zabite dechami...
Gra świetnie wygląda podczas deszczu... kałuże itd.
Graficznie napradę wypas! X360 osiągnął już swoje możliwości , nie spodziewajmy się , że gry będą wyglądały jak te na PC.


Co do decyzji moralnych podczas gry , są ... i sam się już o tym przekonałem.

Fabuła troszkę wolno się toczy ... albo po prostu ja zajmuje się czymś innym... bo różnych mijsi pobocznych jest od groma!!

Znowu przewaliłem sporo kasy ;/ tym razem w kości ;/ :D
 

Do góry Bottom