regionalizacja Xbox live

Miłosz Kołodziejski

Świeżak
Świeżak
Cześć, mam konto Live założone na Wielką Brytanię. Niedawno pojawiła się opcja ściągnięcia gry za darmo przez posiadaczy konta gold. Czy jest sense zmieniać obszar na Polskę czy lepiej stworzyć 2. konto na Polskę i tak doładować golda na 24h i ściągnąć?
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Na trialach nie ściągniesz. Musisz mieć co najmniej miesięczna subskrypcję.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sam napisałeś.... 'dla posiadaczy konta gold'.
Trial na 24H to nie to samo co gold.

Potrzeba zdrapki na golda na minimum jeden miesiąc.
Na alledrogo możesz takie znaleźć.

Nie ma potrzeby zakładania nowego konta. Te które masz wystarczy. ; )
 

Miłosz Kołodziejski

Świeżak
Świeżak
Tylko, że te darmowe gry nie są dostępne dla Wielkiej Brytanii. Czy pozostaje zmiana regionu? Ile to trwa?
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Tu masz poradnik jak zmigrować konto na pl. Poradnik - Migracja konta na polski Xbox LIVE - YouTube
 

Walkthroughs Source

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem to migracja jest już zawieszona. Sam to próbowałem zrobić pół roku temu i ostatecznie dostałem informację, że ją wyłączyli i raczej już nie włączą. :p Jeśli nie włączyli to założenie konta na Polske to chyba jedyne rozwiązanie ;) i tak na tej konsoli na którą ściągniesz każdy w to zagra ;p
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem to migracja jest już zawieszona. Sam to próbowałem zrobić pół roku temu i ostatecznie dostałem informację, że ją wyłączyli i raczej już nie włączą. :p Jeśli nie włączyli to założenie konta na Polske to chyba jedyne rozwiązanie ;) i tak na tej konsoli na którą ściągniesz każdy w to zagra ;p
no to jestes w bledzie bo od stycznia mozna migrowac bez problemu raz na 3 m-ce
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
zgadzam się co do migracji - działa, miesiąc temu przeszedłem z UK na PL
 

Do góry Bottom