regulacja czułości pada.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

olekhardcore

Świeżak
Świeżak
Ceśc!
Jestem posiadaczem 2 konsol xbox 360, jedna Jasper, a druga nowsza slim... Ostatnio gram w Call of duty Modern Warfare 2.
Mam problem z ustawieniem czułości pada w slim. W opcjach gry, regulowałem "sensitiv" ale w Low jest za wolno a Medium za szybko...
W starszym xbox Jasper wszystko gra... jeżeli macie jakieś pomysły, to proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje, i pozdrawiam wszystkich użytkowników xbox Live!
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
No dobrze, a w grze jak ustawiona masz czułość ?
 

olekhardcore

Świeżak
Świeżak
W tej chwili jest Low, ale jest za wolno. Próbowałem zmian w Custom, ale też bez efektów.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
A czulosc w samej konsoli tez jest taka sama ?
wersja dasha taka sama ?
Podmień pady na probe
 

olekhardcore

Świeżak
Świeżak
Próbowałem znaleźc ustawienia pada w samej konsoli, ale nic nie udało mi się znaleźc. Ale gdybyś mógł naświetlic mi nieco bardziej kwestię "dascha" Nie jestem biegły w tych sprawach. Domyślam się, że jest to rodzaj oprogramowania do konsoli. Jeżeli możesz, to napisz w kilku słowach jakie masz sugestie i od czego mogę zacząc... Tak czy owak, wielkie dzięki za zainteresowanie!
Spróbuję zamienic pady dziś wieczorem, jeżeli pomoże to dam znac!
Jeszcze raz dzięki!
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Ustawienia pada ustawiasz klikajac w glowny przycisk przewodnika czyli X (ten pomiedzy back i start) nastepnie maksymalnie w prawo i profil/ustawienia domyslne gier/ogolne i tam masz czulosc kontrolera

Co do dasha to Moja konsola/ustawienia systemu/ustawienia konsoli//dane systemowe po tym na dole masz literke D: i po niej jest wersja dasha np 2.0.12625.0
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak to w Custom nic nie dało? masz 10 opcji wyboru... któraś musi byc taka sama jak w poprzednim
 

olekhardcore

Świeżak
Świeżak
Dzięki! Chyba jesteśmy w domu... o to mi chodziło, ustawienia pada w konsoli a nie w grze. Wszystko dzisiaj sprawdzę i przetestuję, dam znac co do efektów!
Dzięks!!!
 

olekhardcore

Świeżak
Świeżak
Wszystko gra i tańczy!!! Dasch był zgodny z tym który podałeś, ale kluczem do sukcesu było ustawienie w profilu, preferencji. Tych ustawień nie mogłem znaleźc...
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc i błyskawiczną reakcję!!!
Ps. Miłego weekendu;-)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom