Rejestracja konsoli

furman11

Użytkownik
Użytkownik
Witam kupiłem nową Konsole XBOX 360 Arcade na allegro i mam pytanie w sprawie gwarancji mam fakturę od kolesia którego kupiłem konsole i czy trzeba ją rejestrować w M??

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Rejestracja konsoli

Nic nie trzeba rejestrować :eek: zachowaj paragon z data kupna konsoli to wystarczy zeby Ci przyjeli do gwarancji

Pamietaj gwarancja trwa 2 lata. ROD 3 lata

furman11

Użytkownik
Użytkownik

Bo czytałem że trzeba rejestrować konsole w M żeby mieć gwarancje. A jak konsole jest z 15.09.2007 roku to gwarancja liczy się od daty zakupu czy produkcji??

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik

wiesz niech ktos inny Ci odpowie na to pytanie bo ja od poczatku nie miałem gwarancji :D wiem tylko ze masz gwarancje od Micro i osobno od sprzedawcy

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Gwarancja liczy sie od daty zakupu , a jak nie masz paragonu z data kupna to od daty produkcji X

furman11

Użytkownik
Użytkownik

Ja mam fakturę i ten koleś jeszcze mi dał 1 miesieczną gwarancje od siebie

Santi

Użytkownik
Użytkownik

no to dobrze ze Ci tyle czasu dal normalnie jest tak
M$ "tearz bodajrze 3 lata (ja tak mam) na wszystko nie tylko na ROD
od sprzedawcy jest 14 dni od daty zakupu i mozesz w tym czasie mu to poprosty oddac bo np "niedziala Ci gta4" ja tak zrobilem i zarzadalem zwrotu kasy.

Cypisek2

Użytkownik
Użytkownik

Nie chciałem zakładać nowego wątku, więc napisze tutaj:
czy istnieje możliwość przerejestrowania gwarancji konsoli na drugiego - nowego właściciela ?

Santi

Użytkownik
Użytkownik

jesli sie nie myle to jest taka mozliwosc. nie powiem tego na swoim przykladzie bo tak nie mialem. kumpel dzwonil do kolesia od ktorego kupil x aby mu podal swoje dane rejestracji bo wlasnie przerejestrowywal, na gware chcial dac.. i z tego co wiem udalo mu sie

Do góry Bottom