rejestracja konsoli

desp1980

Świeżak
Świeżak
Wiem, że były podobne posty, ale nie ma tam konkretnie tego co szukam, albo źle wpisuje do wyszukiwarki, dlatego nowy post.
Chce zarejestrować konsolę, chodzi mi głównie o gwarancję. Posiadam FV zakupu, numer seryjny konsoli spisany, co mi więcej potrzeba? Z tego co wyczytałem, to najprościej jest po prostu zadzwonić? Pomóżcie proszę, bo jak będę dzwonił chce to szybko załatwić, a głupio by było jakbym czegoś nie przygotował.
Pozdrawiam!
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nic poza numerem.seryjnym nie jest potrzebne, reestrue sie ja a stronie xbox.com

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Nie wiem, jak tego szukałeś, przecież temat jest przyklejony...

http://xboxforum.pl/konsoli-f23/procedura-serwisowa-microsoft-krok-po-kroku-gwarancja-7881.html
 

desp1980

Świeżak
Świeżak
ale ponoć jak podasz numer seryjny, to gwarancja jest liczona od daty produkcji nie od daty zakupu?
 

desp1980

Świeżak
Świeżak
a jeszcze jedno pytanie. Rejestrować w ogóle konsolę skoro wszystko chodzi bez problemu czy czekać aż ewentualnie by się coś popsuło?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No i co z tego?? Braknie ci kiedyś tego miesiąca to zadzwonisz wyślesz im paragon. Nie rejestrować nie trzeba później bawić się w rejestrowani na nowego użytkownika w razie sprzedawania
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ja was nauczę używać opcji szukaj oraz edytuj
 

Do góry Bottom