Reklama telewizyjna Bad Company 2 jest "osom"

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dawid813

Użytkownik
Użytkownik
Jest piątek wieczór, więc można sobie pozwolić na trochę przyjemności. Dla miłośników FPS-ów taką przyjemnością będzie na pewno najnowszy spot reklamowy Bad Company 2.

Electronic Arts wrzuciło właśnie na swój kanał na YouTubie spot reklamowy gry Battlefield: Bad Company 2. Ci, którzy mieli przyjemność przetestować najnowsze dziecko DICE podczas niedawno zakończonej bety, z pewnością zgodzą się, że filmik ten w pełni oddaje klimat BC2. Poniżej embed:
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=aeJ1G-JFp6A&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
Masowa destrukcja otoczenia rozpocznie się już 3 marca, gdy Bad Company 2 trafi wreszcie do sklepów.
Źródło
Reklama telewizyjna Bad Company 2 jest "osom" - gram.pl
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
no nawet nawet :)
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Reklama spoko, tylko nie do konca pasuje mi QOTSA w podkladzie - choc dodaje dynamiki.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jeszcze 6 dni :D, tak blisko a tak daleko :DD
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
kurde niezle.... :D mistrzowska interakcja z otoczeniem i świetna grafika! "give me some more, give me some more" :p
 

grzes207

Użytkownik
Użytkownik
cos pieknego ale bedzie swietna giera na multi :)
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
ahhhhhhhhh miazga! Oj czekam, czekam na premierę - jak dla mnie BC2 miażdzy CoD'owe multi.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Wypas:) Mogliby zaimplementować jeszcze mutli/co-op offline i jestem w siódmym niebie:p
 

SoTTeR

Użytkownik
Użytkownik
Ahhh pięknie to wygląda :)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Już się doczekać nie mogę :D
 

SebooL12 PL

Banned
Jak nie kupic tej gry? Po prostu grzech .
 

elpabel84

Użytkownik
Użytkownik
napewno filmik podrasowany, nie bedzie takiej grafiki i płynności! wspomnicie moje słowa :)
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
3 marca ? Niektórzy debile z ix zaczną grać po necie już pierwszego albo drugiego :DD
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
szałowa ta reklama nie jest, ale gra must have
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
świetny filmik :)
 

nowas89

Użytkownik
Użytkownik
heh, ja juz niemoge sie doczekać
 

Peletomania

Użytkownik
Użytkownik
nice! juz sie doczekac nie moge!
 

scofield997

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Heh na PC już jest,wczoraj w nocy się pojawiło w sieci :D Aż dziwne,że na X'a jeszcze nie ma ;/
 

michal1449

Użytkownik
Użytkownik
niezle :)
 

gorn20000

Użytkownik
Użytkownik
no powiem ze trzeba się zaopatrzyć w tą grę, demko multi było super wiec trzeba ją mieć :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom