Remedy nie pracuje już nad Alan Wake w wersji na PC

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wygląda na to, że posiadacze PC mogą powoli zapominać o Alan Wake. Niedawno pojawiły się plotki, że ta wersja gry jest coraz bardziej wątpliwa, a dziś serwis Digital Spy poinformował, że prace nad nią zostały wstrzymane. Remedy skupia się w chwili obecnej jedynie na konsolowej wersji gry, a jej ewentualna przyszłość na PC zależy wyłącznie od wydawcy - Microsoftu. Jednak nawet, jeśli firma dałaby zielone światło, to na jednoczesną premierę nie ma już najmniejszych szans.



Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje
 

Kazik321

Użytkownik
Użytkownik
Moim skromnym zdaniem to bardzo dobrze że na kompa ma nie wyjść ;) PCet coraz więcej exclusivów odbiera xboxowi :p
 

markus23ss

Banned
Użytkownik
Pc niech spada...
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
nie łudźcie się - wyjdzie na pc najdalej za rok po naszej premierze
 

DojoPL

Użytkownik
Użytkownik
No ale najważniejsze, że nie ma na PS3 i oto właśnie chodzi. :)
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Pc niech spada...
A z czego piszesz? Z Xbox'a ?hehe

Kwestia tego czy sie sprzeda ;), GTA4 mialo nie wyjsc na PC ale sie grubo sprzedalo i wyszlo :p i tez sie grubo sprzedalo.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
+1 dla xbox vs ps3 .
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
A z czego piszesz? Z Xbox'a ?hehe

Kwestia tego czy sie sprzeda ;), GTA4 mialo nie wyjsc na PC ale sie grubo sprzedalo i wyszlo :p i tez sie grubo sprzedalo.
GTA 4 na PC się grubo sprzedało ? buheheheh. Proszę o linka do statystyk bo do x360 i ps3 mam.

Zresztą GTA 4 na PC to niezoptymalizowane gówno rzucone na odpier***ol graczom pc zeby się nie rzucali. I niech nikt nie mówi że jest inaczej, kto miał doczynienia z wersją IV na PC wie o czym mówię. Między innymi właśnie z tego powodu kupiłem konsolę i mam spokój.

A co do newsa, to mi to zwisa czy wyjdzie na pc-ta czy na wii i inny shit. Ważne ze gra wyjdzie na klocka a ja będę się świetnie bawił. Czekam na Alana i czekam...
 

no1safe

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam nie rozumiem, z czego się cieszyć. Co prawda wszyscy tutaj prawdopodobnie X360 mamy i będziemy grać na nich bez względu na dostępność na innych platformach; ale dlaczego tak wam zależy, żeby jakaś (nie chodzi mi tu konkretnie o AW) gra była exclusivem? Niech się ukaże na PC albo nawet PS3, co w tym złego?

+1 dla xbox vs ps3 .
Gra nigdy nie miała się ukazywać na PS3. Od początku zapowiadano PC/X360.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Remedy nie pracuje już nad Alan Wake w wersji na PC
A może chodzi o to że gra już jest gotowa:p
 

Shadowriver

Użytkownik
Użytkownik
Gra nigdy nie miała się ukazywać na PS3. Od początku zapowiadano PC/X360.
Tylko zauważ że posiadacz PS3 ma również PC :> i zrozumiesz
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Cytat:Napisał no1safe
Gra nigdy nie miała się ukazywać na PS3. Od początku zapowiadano PC/X360.
Tylko zauważ że posiadacz PS3 ma również PC :> i zrozumiesz
Eee...nie chwytam

no1safe

Niech się ukaże na PC albo nawet PS3, co w tym złego?
Bo im wiecej gier ekskluzywnych/lepszych tym lepszy popyt na sprzęt, sprzęt się lepiej sprzedaje to i gry sie lepiej sprzedają, a gdy producent to zauważy to robi gry na tą bardziej opłacalną platformę, a odwraca sie od konkurencji, i tak jeden za drugim, i posiadacz takiego xkolcka się cieszy ze więcej gier, i lepszych gier będzie na JEGO konsole. Im więcej gier na wyłączność tym lepiej. A niby jak PS2 wygrał z XBoxem?
 

Shadowriver

Użytkownik
Użytkownik
Eee...nie chwytam
Ta nie wiem skąd się wziąłeś, ale chyba nie z ziemi :p

To punkt dla dla xbox w wojnie konsol,ponieważ posiadacze PS3 nie będą mieli możliwości zagrania w AW... bo nie wyjdzie na PC którego posiadają. AW stał się po prostu pełnoprawnym exlusivem
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
heh, kiedy MS reklamował tą pozycję jako ex wielu się śmiało :-D
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Ta nie wiem skąd się wziąłeś, ale chyba nie z ziemi
Przybywam w pokoju!!

posiadacze PS3 nie będą mieli możliwości zagrania w AW... bo nie wyjdzie na PC którego posiadają.
Posiadają, kto powiedział że posiadacz ps3 posiada PC...nie no moze mieć, ja nie wzbraniam :D ale jakoś z twojego tekstu ...ech no nie wiem
PC którego posiadają
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
heh, kiedy MS reklamował tą pozycję jako ex wielu się śmiało :-D
MS zapłacił to będzie tylko na xboxa tak to już jest, producentów nie interesuje zadowolenie gracza tylko kasa jaką z niego wyczepie.
 

Fitmax

Użytkownik
Użytkownik
Ta nie wiem skąd się wziąłeś, ale chyba nie z ziemi :p
To punkt dla dla xbox w wojnie konsol,ponieważ posiadacze PS3 nie będą mieli możliwości zagrania w AW... bo nie wyjdzie na PC którego posiadają. AW stał się po prostu pełnoprawnym exlusivem
Taaa ? A ja mam i PS3 i 360 i co ? Nie zagram ?

Odp: Nie zagram bo AW prawdopodobnie okaże się gniotem. Gry których premiery notorycznie przesuwano na późniejszy termin nigdy nie wypalały i w ostateczności wychodziły z nich crapy. Poczytajcie najnowszy PSX Extreme. Jest tam recenzja dema jakie było dostępne na E3. Podobno gra nie jest lepsza niż Alone In The Dark. Więc nie wiem czym tu się podniecać...

+1 dla xbox vs ps3 .
Taaa a świstak siedzi i zawija, Alan Wake na pewno zawojuje świat;)...
 

Adam Sz

Użytkownik
Użytkownik
ja czekam na Alan Wake, nie obchodzi mnie to czy będzie na PC czy nie.. ludzie ale się przejmujecie, co za różnica ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom