Renowacja płyty

Tajemniczy

Świeżak
Świeżak
Witam! Mam wielki problem i bardzo liczę na pomoc doświadczonych użytkowników forum. Historia w skrócie :

-przerobiłem klocka
-grałem przez 2 lata nie miałem nigdy ŻADNYCH problemów
-pomimo braku dostępu do Live kupiłem AS: Brotherhood (jestem fanem serii)
-mój xbox miał wypadek, całe szczęscie nieszkodliwy dla niego - pies potrącił stolik na którym stoi moje pudełeczko na skutek czego płyta w środku (wyżej wymieniona gra) została porysowana.
-xbox odpala WSZYSTKIE GRY, oryginalne, nie oryginalne, AS BH też odpalił po wypadku, jednak bez dźwięku
-zaniosłem płyte do renowacji i...

No i właśnie, płyta jest teraz beż żadnej ryski a jednak w XBOX w ogóle jej nie widzi. A jeśli zaczyna coś kombinować z czytaniem ( po którejś próbie z kolei) wyskakuje czarny ekran, na sekundke gaśnie zielone światełko w ringu, po czym zaświeca się na nowo, konsola w ogóle nie reaguje, dopiero gdy wysune tacke z płytą wraca do normalności.

Co robić !? Bardzo proszę o pomoc, nie chciałbym żeby to było 200zł wydane w błoto przez jeden głupi wypadek. Bo przecież płyta działała... Po renowacji powinna śmigać. Błagam o pomoc :(
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zdarza się dość często że po renowacji płyta nie działa, została za bardzo starta:). Ściągnij sobie kopie nagraj wydrukuj na płycie obraz będziesz miał jak swój oryginał. Oryginał będzie się ładnie prezentował na półce. Z tej płyty nie ma już nic
 

Tajemniczy

Świeżak
Świeżak
Jesteś pewny że NIC nie da się z tym zrobić ? No to super... 200 zł w błoto a gre miałem tydzień...
 

przemo55

Banned
Użytkownik
Reklamuj tam gdzie ci naprawiali płytę. Działała więc nie została zregenerowana tylko zepsuta. Swoją drogą drogo kupiłeś :p
 

Tajemniczy

Świeżak
Świeżak
Kupiłem wersje z dodatkiem Da Vinci, bo mam zamiar zakupić nowego boxa do Live. Dlatego ściąganie tej gry nie wchodzi w gre...
 

dawidldz

Użytkownik
Użytkownik
jeśli masz gwarancję na płytę zareklamuj i wymień na nową sztukę ewentualnie zaryzykuj i zregeneruj drugi raz
 

Do góry Bottom