Reset glitch hack i ixtreme 2.0

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Tylko nie napisałeś jednej rzeczy X360Key nie obsługuje XGD3.To powiedz po co taki emulator jak bedą wychodzić gry na XGD3.Sam byłem zainteresowany taką opcją juz w czerwcu bo mogłem sobie kupić ale zrezygnowałem.
Gościu na filmiku odpalał Drivera, czyli grę XGD3. Akurat myślę, że dla tego urządzenia to nie żaden problem

bo już nigdy więcej do tego nie dołożą sianka
A tego to ja nie byłbym taki pewien
 

ShadouQ

Użytkownik
Użytkownik
RGH już odpada czytałem na forum, zę falcoony odpadają...

Pozostaje mi ixtreme 2.0 mam do was pytanie, czy jak będę przez aktualizacją dasha nie podłączał konsoli do neta i mu aktualizacji śledził temat nowej przeróbki to zmniejszę szanse na bana ? Te x360 key od kiedy jest na rynku ? Pod koniec roku może zejść w cenie do ok 100 zł ?
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Pozostaje mi ixtreme 2.0 mam do was pytanie, czy jak będę przez aktualizacją dasha nie podłączał konsoli do neta i mu aktualizacji śledził temat nowej przeróbki to zmniejszę szanse na bana ? Te x360 key od kiedy jest na rynku ? Pod koniec roku może zejść w cenie do ok 100 zł ?
Zapytaj o coś jeszcze, bo dla kilku takich pytań nie opłaca mi się wyciągać szklanej kuli
 

secondcitysavior

Użytkownik
Użytkownik
1. Nie zmniejszy bana
2. nie ma szans, żeby tak nisko spadła cena
 

ShadouQ

Użytkownik
Użytkownik
Da się jakoś odbanować konsolę ? I co podlega banu ? Dysk, gra online czy co ?
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
podobno się da. Poszukaj ofert odbanowania. Ban blokuje dostęp do xbox live. Tylko!
A w ogóle nie ten temat na takie pytania
 

darekmarta1975

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz youtube to wciąga wszystko,sprawdzałeś w realu myślę że nie.Jak by to była taka fajna zabawka to mysle 50 procent osób by to kupiło.Raz wyciagnąć keya i się nie martwić.Chętnie bym ten film obejrzał.
 

Do góry Bottom