resident evil 2 z allegro

justynka997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam chciałbym kupić z allegro konto z re2 i moje pytanie jak wygląda granie na takim koncie i czy pogram chociaż 1 dzień?kupować konto za 2 zł czy za 20 czy nie ma różnicy. i nie chce umoralniajacych odp.

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Własnie sam kupiłem ostatnio takie konto i gram na nim :D chcesz to na pw mogę dać dobrego sprzedawcę , który nie leci w kólki. Po prostu jak kupujesz konto nie wystawiaj komenta odrazu ze wszystko działa itp. Wstrzymuj się z tym jak najdłużej, jak konto stracisz , wystawiasz negatywa i spór allegro. Ja w ten sposób to robię i nie miałem sytuacji aby mnie ktoś przewalił. A może po prostu trafiam na uczciwych sprzedawców. Nie ma co umoralniać , jak gry były w rozsądnych cenach , to nikt by nie kombinował. A tak za premiere 279 zł ? pfff. Rozumiem każdy chce zarobić itp, ale po prostu moim zdaniem dane studio więcej kopii normalnie by sprzedało i więcej by zarobiło gdyby gry były tańsze. Ewentualnie pomyśl o gamepassie , bo o ile się nie mylę to ta gra chyba w nim jest ? bynajmniej była kilka dni temu.

Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie ma co umoralniać. Jak źle trafisz a jak kolega mówi wystawisz komentarz, to możesz się pożegnać z kontem lub nie. Ostatnio ktoś pisał na forum, że kupujący ma 3 miesiące na wystawienie komentarza i zdarza się, że po 3 miesiącach konto się wywala, ale dana osoba da radę pograć :) Wybór zawsze należy do kupującego. Nikt na siłę nie umoralnia, tylko przestrzega przed cwaniakami :D Myślę, że jak kupisz i nie dasz komentarza, to pograsz 3 miesiące a jak nie, to jak kolega wyżej. Walisz w ryj negatem i spór do allegro z opisem, że naciągacz sprzedaje konto z grą a potem zmienia hasło i sprzedaje ponownie :D

Do góry Bottom