RESIDENT EVIL 5 - opinie

JamBo91

Użytkownik
Użytkownik
Tzn. jest jeden super patent, że ulepszacie jedną broń, która ma dużego dmg najlepiej rurka jakaś i potem w menu głównym w bonus coś tam odblokowujecie nieskończone ammo i wtedy ja z takiego bossa (ten od miotacza :p) robię kupę :p
Ogólnie jak masz refleks i umiejetności a takich osób, aż tak dużo nie ma to zrób sobie snajperke dragunova, każdego bossa można ubić tym. A co do ostatnich bossów to przydają się właśnie te infinitive ammo najlepiej do czegoś mocnego a nie do jakiegoś pistolecika chyba, że hawka albo magnumki :p
A i jak ktoś nie wie to potem w tych bonusach można odblokować prawie że działko :D ale to trzeba magnum ulepszyć na max-a i za 30k jest fajna broń.

P.S może ktoś wie jakie bronie jeszcze mogę odblokować bo moge kupić obrotowe działko, łuk, tego srebnego magnuma chyba m500 i w bonusach mam chyba jeszcze dwie do odblokowania (chodzi mi oczywiśćie o te niestandardowe bronie)
 

tomekGreT

Użytkownik
Użytkownik
M93R – Maksymalnie dopakuj broń M92F
Hydra – Maksymalnie dopakuj broń M37
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
@JamBo91

tak , tyle ze grajac na proffesional mam dwa wyjscia , albo sam wezme sie za miotacz i zmusze bossa aby odkryl swoje czule miejsca (wtedy Sheva tez zawala sprawe) , albo dam kolezance , tyle ze ta kolezanka zglupiala chyba po jednym przejsciu gry , bo zamiast atakowac bossa podbiega i ucieka od niego albo cos w tym stylu...
 

tomekGreT

Użytkownik
Użytkownik
@JamBo91

tak , tyle ze grajac na proffesional mam dwa wyjscia , albo sam wezme sie za miotacz i zmusze bossa aby odkryl swoje czule miejsca (wtedy Sheva tez zawala sprawe) , albo dam kolezance , tyle ze ta kolezanka zglupiala chyba po jednym przejsciu gry , bo zamiast atakowac bossa podbiega i ucieka od niego albo cos w tym stylu...
jeden strzal z RPG i potworka nie ma :D
nawet na pro
 

JamBo91

Użytkownik
Użytkownik
A orientujecie się może jak zrobić, żeby grać w dwóch na jednym klocku i, żeby oboje mieli infinitive ammo ? Bo mi coś nie idzie to zrobić zawsze któryś nie ma zależy kto się zaloguje pierwszy.
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
ukonczylem residenta na wszystkich poziomach...nie ukrywam ze profesional dal mi troszke popalic ale jakos sie udalo...stwierdzam ze sztuczna inteligencja partnerki na profesional jest mniej niz beznadziejna...partnerka lata bezcelowo ..malo walczy kiedy potrzeba i zadko kiedy udziela mi pomocy a na profesional po jednym strzale ja juz mam umieranie i okolo 3 sekundy czasu zeby partnerka mnie podleczyla...totalna porazka..szczegolnie takie kiepskie podejscie wlacza sie jej akurat na bosach....a;le ogolnie gra rewelacyjna..mam juz wszystkie bronie upgrade na full..i duzo z nieskonczona amunicja..ze teraz jest dopiero zabawa..szczegolnie z najwiekszym magnum ( armata prawdziwa) oraz dobre jest tez to dzialko obrotowe z tym plecakiem :D..sieczke robi straszna......... taka mala rada moja....ulepszcie sobie magnumy na full zeby byla nieskonczona amunicja...najlepiej ten stary model i ta armate :).... i glwonie ich tylko uzywajcie na bosow...na bosie na statku nie uzywajcie wogole tego lasera ( tryb profesional) bo partnerka nigdy nei zdazy cie uleczyc bo za duzo czasu zajmuje jej odlozenie tego lasera i siegniecie po apteczke..ja uzywalem armaty partnerka magnum stare i przeszedlem bez utraty energi..a wczesniej ginolem 20 razy chyba....czasem warto tez kupic wyzutnie rakiet za 10000$...jeden strzal na wiekszosc bosow i padaja....ostatni bos na profesional to banal..samymi magnumami bez stray energi......takie moje rady........a teraz mam prosbe....jesli ktos ma jakiegos linka do poradnika gdzie mozna znalesc wszystkie emblematy ( 30 ) to prosze wkleic....narazie znalazlem tylko 9 ( wiec troszke malo) ...dzieki
 

luki1612

Świeżak
Świeżak
 

Weston

Świeżak
Świeżak
Ja juz gram własnie w tą cześć i przyznam ze jest kozacka jak dla mnie . . .grafika i wogule wsyzstko ładne ale mam jedno małe ale :D . . .gdize w tej części jest strach ???!!! Ja bynajmniej nie odczuwam jak anrazie ale takto gra świetna i warta poelcenia :) Poelcam grać w co-pie na dwa padziki np. z kumplem etc .

Tyle z mojej strony pozdr
 

razorbox

Świeżak
Świeżak
Resi rzadzi gra jest booska :)
 

razorbox

Świeżak
Świeżak
1000 dawno pekl :))))))))swietna gra
 

razorbox

Świeżak
Świeżak
Kolezko professional zrobiony jest na co-op i tu sie chwali ze tak jest zrobione wszystkie BS-y znajdziesz na YouTube a na bossow zadne magnum zrob na easy lub normal wieksza polowe na S i wpada ci nieskonczona amunicja do wyrzutni rakiet :)a na ostatnim bossie 4 strzaly z niej na proffesional od razu jak tylko idzie za toba i HIT hehehe:)))))
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
Gierka moim zdaniem Super :D Szczegolnie co-op , gram z kolega od poczatku gry i naprawde zbawa świetna ;)
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
zrob na easy lub normal wieksza polowe na S i wpada ci nieskonczona amunicja do wyrzutni rakiet
chyba jednak cos nie tak jest..bo mam na easy 12 zrobione na S a wszystkich chapterow jest 15 ub 16...wiec 12 to spora wiekszosc i jakos nie mam tej wyzutni ..nie ma jej w sklepie ani tez nie pojawila sie nigdzie.
 

Prisonbull

Użytkownik
Użytkownik
Musisz przejść grę w mniej niż 5 godzin żeby otrzymać RL :)
 

1we21

Użytkownik
Użytkownik
gralem w rezident-a DEmo gra fajna ten klimat ogolem jest fajny :) nie polecam grania w nocy z wlonczonym glosno glosem Warto kupić niedlugo zamiezam :)
 

Prisonbull

Użytkownik
Użytkownik
Up - gra z horrorem nie ma nic wspólnego. Jest przewidywalna do bólu. Capcom nawet powtarza schematy z czwórki.
Jak to podsumował pewien użytkownik xboxa - to Ucharted w wersji X360 :)
 

Do góry Bottom